Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   22°

   Szczecin znów zaprasza na studia ON-LINE

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Szczecin znów zaprasza na studia ON-LINE
   as_grafiki_YouTUBE.png
   as_grafiki_YouTUBE2.png

    

   Zdrowie, kultura, budowanie własnej marki i nowe technologie - to tylko niektóre tematy, którym poświęcony jest cykl videocastów “Szczecin zaprasza na studia ON - LINE”. Gośćmi programu będą takie osobowości jak piłkarz Kamil Grosicki, pisarz i architekt Leszek Herman czy autorka książek Monika Szymanik. 

    

   Czas pandemii sprawił, że duża część naszej aktywności znalazła swoją przestrzeń w internecie. Przywykliśmy się do komunikacji za pośrednictwem urządzeń mobilnych i odkryliśmy ich nowe możliwości. Odpowiedzią na ten trend była  inicjatywa “Szczecin zaprasza na studia ON-LINE”. W 2021 r., jeszcze w czasie zmagania się z COVID 19,  zespół Akademickiego Szczecina przygotował i wyemitował pierwszą edycję nagrań, które okazały się strzałem w dziesiątkę. Ten sukces zmotywował autorów programu do kontynuowania inicjatywy.

   Projekt został lekko odświeżony, przyjęto w tym cyklu styl „slow life”  czyli formułę  rozmowy prowadzonej w klimatach  wszechobecnej zieleni i luźnego przekazu. Wszystkie te warunki stwarza Dom Skandynawski, w którym spotkania odbędą się w lekkiej i przyjemnej atmosferze, zarówno dla uczestników, jak i widzów.

    

   Cykl videocastów będzie obejmował sześć odcinków poświęconych różnorodnej tematyce, począwszy od zdrowia, przez aktywność artystyczno-kulturalną, innowacje i nowe technologie aż do budowania własnej marki biznesowej. Porozmawiamy z przedstawicielami szczecińskich uczelni na temat ich oferty akademickiej. Dowiemy się, jak wygląda w Szczecinie życie studenta w czasie wolnym oraz podyskutujemy z gośćmi specjalnymi o recepcie na sukces. Będą z nami między innymi: Kamil Grosicki – reprezentant Polski w piłce nożnej, związany ze szczecińskim klubem sportowym Pogoń Szczecin, Leszek Herman – znany polski pisarz i architekt, Monika Szymanik – autorka książki „Kamienice w Lesie”, Szczecińska Beza oraz Cuda Celestyny – rzemieślniczki, tworzące zdrowe i pyszne wypieki, a także wiele innych ciekawych postaci, które realizują swoje pasje i rozwijają się zawodowo.

    

   Pierwszy odcinek videocastu wyemitowano dzisiaj tj 25 maja br. na Facebooku Akademickiego Szczecina. Kolejne będą emitowane co środę.

   Nagrania pojawią się również na Youtube – na kanale Agencji Rozwoju Metropolii Szczecińskiej oraz jako podcast na portalach streamingowych takich jak Spotify.

    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!