Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   18°

   Startuje wymiana nawierzchni na Wojska Polskiego

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Startuje wymiana nawierzchni na Wojska Polskiego

   Przypominamy, że dzisiaj wieczorem rozpocznie się frezowanie ulicy Wojska Polskiego. Drogowcy wystartują od placu Szarych Szeregów w kierunku Węzła Łękno.

   Przedmiotem umowy jest wymiana nawierzchni bitumicznej al. Wojska Polskiego na odcinku od zakresu budowy węzła Głębokie do Placu Szarych Szeregów. Nowa nawierzchnia pojawi się na poniższych częściach:

   • odcinek od Węzła Głębokie do Ronda Olszewskiego, dwa kierunki z wyłączeniem jezdni w kierunku ww. ronda od ul. Jarzyńskiego
   • odcinek od ul. Unii Lubelskiej do ronda Olszewskiego kierunek Głębokie.
   • odcinek od ul. Unii Lubelskiej do zakresu przebudowy węzła Łękno w obu kierunkach
   • odcinek Węzeł Łękno - ul. Piotra Skargi - oba kierunki
   • odcinek od ul. Piotra Skargi do Placu Szarych Szeregów- oba kierunki.

   W ramach prac planowana jest wymiana nawierzchni bitumicznej jezdni, regulacja istniejącego uzbrojenia podziemnego, ścinanie poboczy gruntowych i odtworzenie istniejącego oznakowania poziomego jezdni. Prace brukarskie wykonywane będą w ciągu dnia, część drogowa głównie w nocy i po szczycie komunikacyjnym. Miejscami możliwe będzie ręczne sterowanie ruchem dlatego prosimy kierowców o wyrozumiałość i szczególną uwagę.

   Umowa jest podpisana z firmą STRABAG Sp. z o.o., ul. Parzniewska 10, 05-800 Pruszków, na kwotę 8 954 539,94. Termin wykonania przedmiotu umowy to 120 dni od dnia przekazania terenu budowy.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!