Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   15°

   Startują zapisy na półkolonie w Pałacu Młodzieży

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Startują zapisy na półkolonie w Pałacu Młodzieży

   Rekrutacja elektroniczna rusza już dziś, 3 stycznia 2024 r. (środa) o godz. 19.00  o godzinie 19.00, a zakończy o godzinie 23.59. Osoby, które nie zostały zakwalifikowane na zajęcia z powodu wyczerpania liczby miejsc, zostaną automatycznie wpisane na listę rezerwową.

   Zapraszamy uczniów szkół podstawowych z klas 0-8 (turnus I) i klas 0-5 (turnus II) do uczestnictwa w półkoloniach zimowych! W ciągu dwóch tygodni czekają ich spotkania ze sztuką,  podczas ciekawych zajęć w pałacowych pracowniach!

   Teatr, taniec, ceramika, malarstwo, komiks, fotografia, grafika komputerowa, sitodruk, szachy, karate, praca w studio nagrań – to tylko niektóre propozycje, które przygotowujemy dla uczestników zimowych półkolonii w Pałacu Młodzieży.
    

   - Zajęcia będą odbywały się w 15-osobowych grupach ( 7 grup w I turnusie i 6 grup w turnusie II) w pałacowych pracowniach - informuje Monika Wilczyńska z Pałacu Młodzieży - Pomorskie Centrum Edukacji. - Każdego dnia uczestnicy będą brali również udział w dodatkowych atrakcjach poza placówką. 

   Dodatkowe atrakcje: wyjścia m.in. na kręgle, do parku trampolin, nowoczesnego centrum narciarsko-wspinaczkowego, teatru i do kina.

   Więcej informacji w załączniku i na stronie: polkolonie.palac.szczecin.pl/oferta

   Załączniki

   • Półkolonie w Pałacu Młodzieży 2024 [118 kb]

    application/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document

    Pobierz

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!