Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Nowy plac zabaw gotowy

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Nowy plac zabaw gotowy

   Kolorowy, bezpieczny i pełen atrakcji – tak wygląda nowy plac zabaw w Płoni, który już wkrótce będzie dostępny dla dzieci.

    

   To doskonała wiadomość, przede wszystkim dla najmłodszych mieszkańców tego osiedla. Zakład Usług Komunalnych zakończył budowę placu zabaw przy ul. Antoniego Abrahama.

   - Obecnie trwają jeszcze ostatnie formalności, konieczne do udostępnienia tego miejsca użytkownikom, co planowane jest w połowie stycznia - powiedziała Paulina Łatka z Centrum Informacji Miasta. 

    

    

   Jak prezentuje się nowe miejsce do zabawy?

   Teren placu pokrywa ekologiczna nawierzchnia wiórowa oraz piaskowa. Wyrosły na nim także poliuretanowe górki do wspinania. Nie brakuje oczywiście nowych urządzeń zabawowych. Są to m.in.: dwie piramidy linowe, zjeżdżalnia, tunel, podwójna huśtawka, a także kosz do gry w koszykówkę i piaskownica. Zmieniła się również aranżacja terenu. Zamontowano nowe siedziska, kosze na śmieci, tablice regulaminowe, a ogrodzenie przeszło renowację. Plac zabaw został także oświetlony.

    

    

   Wykonawcą robót była firma Global, a koszt inwestycji to niespełna 600 tys. zł.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!