Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   18°

   Sprawdź, ile wiesz o Śródmieściu i wygraj nagrody!

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Sprawdź, ile wiesz o Śródmieściu i wygraj nagrody!

   Myślisz, że wiesz dużo o szczecińskim Śródmieściu? Sprawdź się w Śródmiejskim Quizie i zostań certyfikowanym znawcą tej części miasta!

   Quiz przeznaczony jest dla osób powyżej 16. roku życia i składa się z pytań dotyczących historii niedawnej i dawniejszej, znanych postaci, życia codziennego Śródmieścia i nie tylko! Pytania do zabawy opracowali: Tomasz Wieczorek i Kinga Rabińska. By wziąć udział, należy zgłosić do zabawy zespół liczący min. 2 i max. 3 osoby, wypełniając krótki formularz, który można znaleźć pod adresem: bit.ly/QuizŚródmiejski.

   Śródmiejski Quiz odbędzie się już 23 października (niedziela) o 15.00 w Symfonia Cafe Club (ul. Kopernika 1). Udział jest bezpłatny, a do wygrania są atrakcyjne nagrody. UWAGA! Przynajmniej 1 osoba w zespole musi być pełnoletnia.

   Wydarzenie realizowane jest przez Stowarzyszenie OSWAJANIE SZTUKI i ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki wraz z partnerami. Udział jest bezpłatny dzięki wsparciu Gminy Miasto Szczecin (Działania animacyjne na obszarze rewitalizacji).

    

   Wydarzenie na Facebooku: https://fb.me/e/2QMoCB3rB

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!