Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   23°

   SBO 2024: Poznaj tegoroczne projekty

   Sylwia Cyza-Słomska

   Sylwia Cyza-Słomska

   SBO 2024: Poznaj tegoroczne projekty

   Od dziś mieszkańcy zainteresowani projektami złożonymi w tegorocznej edycji SBO mogą już zapoznać się z nimi na stronie sbo.szczecin.eu.

   W tym roku mieszkańcy złożyli aż 226 projektów. Większość z nich jest po weryfikacji formalnej, duża część jest w trakcie weryfikacji merytorycznej, a wszystkie zostały opublikowane na stronie sbo.szczecin.eu.

   - Za nami pierwszy, wstępny etap weryfikacji podczas którego sprawdzamy, czy projekty zostały złożone prawidłowo pod względem formalnym, posiadają odpowiednie zgody, załączniki, a ich treść odpowiada charakterowi projektów – mówi Magdalena Błaszczyk, dyrektor Biura Dialogu Obywatelskiego. – Cały czas jesteśmy w kontakcie z wnioskodawcami i informujemy ich o poszczególnych etapach prac nad ich pomysłami.

    

   Po weryfikacji formalnej projekty trafiają do weryfikacji merytorycznej, czyli sprawdzeniu pod kątem możliwości ich realizacji . Te, które przejdą pozytywnie całą procedurę  i zostaną zatwierdzane przez Radę ds. Budżetu Obywatelskiego, trafią na listę do głosowania. Mieszkańcy wybiorą najlepsze z nich jeszcze w tym roku.

   Przypominamy. W tegorocznej puli znalazło się 181  projektów lokalnych i  45 projektów w kategorii Zielonego SBO. Tegoroczna pula na projekty Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego to 17 200 000 zł ( w tym projekty Zielone SBO - 5 160 000 zł, projekty lokalne -12 040 000 zł).

   Więcej:
   www.sbo.szczecin.eu

    

    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!