Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   24°

   Rodzinne party u Bogusława, czyli pierwsze wydarzenie na Deptaku Bogusława w tym sezonie

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Rodzinne party u Bogusława, czyli pierwsze wydarzenie na Deptaku Bogusława w tym sezonie

   5 czerwca powracamy na Deptak Bogusława z pełnymi koloru i dobrej zabawy wydarzeniami. Zaczniemy od Rodzinnego party, na które zapraszamy rodziców ze swoimi pociechami.

   Maj i czerwiec są miesiącami, w których rodzice oraz dzieci mają swoje święta. Pierwsza z tegorocznych imprez na Deptaku Bogusława będzie dedykowana właśnie rodzinom, a w szczególności mamom i dzieciom, gdyż odbywa się tuż po Dniu Matki i Dniu Dziecka. W ramach Rodzinnego party u Bogusława, mieszkańcy mogą liczyć na mnóstwo atrakcji. Zarówno rodzice jak i ich pociechy nie będą się wtedy nudzić. Zadbamy o to, aby w programie znalazły się atrakcje dla każdego.

   Wydarzenie potrwa w godzinach 12.00 – 18.00. Czego można się spodziewać? Na dzieci będą czekały stoiska z balonami, strefa baniek mydlanych, malowanie twarzy, konkursy z nagrodami, wspólne zabawy i animacje, ale także warsztaty cyrkowe, nauka chodzenia na szczudłach oraz mnóstwo aktywności plastyczno-konstruktorskich. W trakcie wydarzenia będzie można przygotować łapacze snów, origami oraz wiele innych. Z kolei rodzice będą mogli skorzystać z porad dietetycznych, dla mam przygotujemy stoisko kosmetyczne, będą także prace rękodzielnicze – wyplatanie makram oraz nauka gry na gitarze.

   Ponadto do wydarzenia dołączą lokale, które przygotują w tym dniu specjalne oferty. Pełną listę lokali, które wezmą udział w „Rodzinnym party u Bogusława” podamy do 5 czerwca. Na całym Deptaku pojawią się kolorowe flagietki, ramka do zdjęć oraz holograficzny labirynt.

   Deptak Bogusława jest miejscem, które od lat uznawane jest za jedną z najciekawszych przestrzeni w mieście. Od ubiegłego sezonu Deptak nabiera nowego znaczenia, za sprawą nowych aranżacji i wydarzeń, miejsce to staje się przystankiem pełnym atrakcji dla mieszkańców i turystów w ramach projektu „Deptak Bogusława – łączy nas kolor”. W 2022 ponownie wyjdziemy z kolorem w przestrzeń i zorganizujemy szereg wydarzeń.

   Do zobaczenia już w niedzielę, 5 czerwca!


   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!