Social media

Filtrowanie

Kategorie

    Archiwum

      17°

      Poznaj SBO 2024

      Natalia Mróz

      Natalia Mróz

      Mieszkańcy zainteresowani projektami złożonymi w tegorocznej edycji SBO mogą już zapoznać się z nimi na stronie sbo.szczecin.eu.

      W tym roku mieszkańcy złożyli aż 226 projektów. Większość z nich jest po weryfikacji formalnej, duża część jest w trakcie weryfikacji merytorycznej, a wszystkie zostały opublikowane na stronie sbo.szczecin.eu.

      - Za nami pierwszy, wstępny etap weryfikacji podczas którego sprawdzamy, czy projekty zostały złożone prawidłowo pod względem formalnym, posiadają odpowiednie zgody, załączniki, a ich treść odpowiada charakterowi projektów – mówi Magdalena Błaszczyk, dyrektor Biura Dialogu Obywatelskiego. – Cały czas jesteśmy w kontakcie z wnioskodawcami i informujemy ich o poszczególnych etapach prac nad ich pomysłami.

       

      Po weryfikacji formalnej projekty trafiają do weryfikacji merytorycznej, czyli sprawdzeniu pod kątem możliwości ich realizacji . Te, które przejdą pozytywnie całą procedurę  i zostaną zatwierdzane przez Radę ds. Budżetu Obywatelskiego, trafią na listę do głosowania. Mieszkańcy wybiorą najlepsze z nich jeszcze w tym roku.

      Przypominamy. W tegorocznej puli znalazło się 181  projektów lokalnych i  45 projektów w kategorii Zielonego SBO. Tegoroczna pula na projekty Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego to 17 200 000 zł ( w tym projekty Zielone SBO - 5 160 000 zł, projekty lokalne -12 040 000 zł).

      Więcej:
      www.sbo.szczecin.eu

       

      Bądź na bieżąco!

      Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!