Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   17°

   Ostatnia szansa na zakup karnetów na tegoroczne biegi na bulwarach

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Ostatnia szansa na zakup karnetów na tegoroczne biegi na bulwarach

   Tylko do niedzieli, 12 czerwca można kupić karnety na zbliżające się biegi na bulwarach – Biegowe Bulwarove. Pierwsza przebieżka już za dwa tygodnie!

   Nasze biegi od lat cieszą się sporym zainteresowaniem wśród lokalnych biegaczy.

   - Pięciokilometrowa trasa wiodąca wzdłuż szczecińskich nabrzeży jest doskonałym miejscem zarówno na pokonanie pierwszych kilometrów, jak i na sprawdzian formy przed zawodami - mówi Celina Wołosz, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. - To także dobre miejsce dla rodziców biegających z wózkami oraz zawodników z czteronożnymi pupilami.

   W tym sezonie Biegowe Bulwarove odbywać się będą:

   25 czerwca

   23 lipca

   20 sierpnia – Bieg pod Żaglami

   3 września

   Oczywiście w Biegowym Bulwarovym nie może zabraknąć zawodów dla najmłodszych. Maluchy w wieku szkolnym i przedszkolnym będą mogły spróbować swoich sił jako biegacze. Będą na nich czekać nie tylko oklaski i doping, ale także profesjonalne medale i atrakcje w miasteczku biegowym.

   Tylko do niedzieli jest jeszcze szansa na zakup karnetu na cały cykl tegorocznych biegów.

   - Przy zakupie karnetu na wszystkie biegi uczestnik otrzyma koszulkę gratis - mówi Celina Wołosz. - Cena karnetu dla dorosłych wynosi 200 zł. Opłata startowa w biegach dla dorosłych wynosi 50 zł.

   Opłata startowa w przypadku biegów dla dzieci wynosi 45 zł. Tu także można kupić karnet na wszystkie edycje, koszt to 180 zł.

   Link do zapisów https://www.protiming24.pl/startmeta/

   Partnerem wydarzenia „Biegowe Bulwarove – Biegi nad Czystą Odrą w Szczecinie” jest Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Szczecinie.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!