Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   17°

   Nowy plac zabaw na Gumieńcach

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Plac zabaw na Gumieńcach jest już gotowy i zaprasza dzieci. To ponad 1500 m2 terenu. Elementy placu zabaw stanęły na bezpiecznej nawierzchni z piasku. Są także ławki i kosze na śmieci. Nie zabrakło też nowej zieleni: trawników i drzew. Przy placu zabaw zasadzono 24 drzewa, m.in.: śliwy wiśniowe, jabłonie ozdobne i graby.

   Plac powstał w miejscu dawnego nieużytku przy Szkole Podstawowej nr 8. Łącznie zagospodarowano tam ponad 1500 m2 terenu. Pojawiło się ogrodzenie wraz z furtką i bramą wjazdową i alejki z kostki betonowej. Elementy placu zabaw stanęły na bezpiecznej  nawierzchni z piasku. Są także ławki i kosze na śmieci. Nie zabrakło też nowej zieleni: trawników i drzew. Przy placu zabaw zasadzono 24 drzewa, m.in.: śliwy wiśniowe, jabłonie ozdobne i graby.

   Ale to co najważniejsze, to oczywiście atrakcje dla dzieci, których nie brakuje. Mamy tu m.in.: tyrolkę, trampoliny, zestaw sprawnościowo-linowy, huśtawki zwykłe i bocianie gniazdo, linarium, bujaki sprężynowce, zamykaną piaskownicę oraz karuzele.

   Inwestycję zrealizował Zakład Usług Komunalnych. Wykonawcą była firma JUL-DOM Przemysław Mazurkiewicz ze Szczecina. Koszt to 483 458,54 zł.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!