Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   16°

   Nowi Ambasadorowie Szczecina

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Nowi Ambasadorowie Szczecina

   Fotograf Andrzej Łazowski oraz lekarz Marek Lickendorf już wkrótce powiększą grono Ambasadorów Szczecina.

   Andrzej Łazowski od dekad aktywnie uczestniczy w życiu szczecińskiego środowiska artystycznego i prowadzi działania na rzecz integracji polsko-niemieckiej. Przedmiotem jego prac fotograficznych jest Szczecin, Pomorze Zachodnie i pogranicze w ujęciu historycznym, kulturowym i społecznym.

   Marek Lickendorf to neurochirurg z 25 letnim stażem pracy i wielkimi osiągnięciami w rozwoju polskiej medycyny na rzecz dzieci i dorosłych. Jest współtwórcą najnowocześniejszego w Polsce Oddziału Klinicznego Neurochirurgii Dziecięcej Szpitala Zdroje w Szczecinie.

   - Honorowy tytuł zostanie przyznany laureatom 5 lipca br. (piątek) o godz. 9.30 podczas Uroczystej Sesji Rady Miasta - informuje Dariusz Sadowski z Centrum Informacji Miasta. 

   Podczas uroczystości zostaną wręczone również Medale za Zasługi dla Miasta, które otrzymają: Stefania Biernat, dr Bazyli Baran, prof. Ryszard Wilk.

    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!