Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   12°

   Morskie Wiosłowanie Celem Pomaganie - Wyjątkowa Inicjatywa Wsparcia Dla Niewidomego Szymona

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Morskie Wiosłowanie Celem Pomaganie - Wyjątkowa Inicjatywa Wsparcia Dla Niewidomego Szymona

   Zapaleni miłośnicy kajakarstwa, znani jako "Kajakowe Świry", ogłaszają swoją niezwykłą inicjatywę charytatywną pod nazwą "Morskie Wiosłowanie Celem Pomaganie". Z determinacją i pasją, Kajakowe Świry podejmują wyzwanie przepłynięcia całego polskiego wybrzeża, rozpoczynając wyprawę 1 sierpnia 2023 roku ze Świnoujścia, a docierając do Krynicy Morskiej.

   Celem wydarzenia jest zebranie funduszy na nowoczesne okulary dla niewidomego Szymona, który dzięki nim będzie mógł znacznie łatwiej funkcjonować w codziennym życiu. W 2022 roku „Kajakowe Świry” przepłynęli 570 km Odry z Wrocławia do Świnoujścia na własnoręcznie zrobionych kajakach w ciągu zaledwie 12 dni. Ich sukcesy zainspirowały niewidomego Szymona do pokonania własnych barier.

   - Pływał już z nami samodzielnie kajakiem po jeziorze Kunickim, kierując się głosem "Kreatora" Jesteśmy dumni i dziękujemy wszystkim instytucjom które objęły patronatem nasz projekt. Wierzymy że z ich wsparciem osiągniemy zamierzony cel! Zachęcamy wszystkich do wsparcia tej szczytnej misji! Wspierając "Morskie Wiosłowanie Celem Pomaganie" na platformie Zrzutka.pl, możemy razem zmienić życie niewidomego Szymona. – powiedział Kamil Mazurkiewicz organizator wydarzenia.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!