Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   12°

   LIII zwyczajna sesja Rady Miasta Szczecin

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   LIII zwyczajna sesja Rady Miasta Szczecin

   Zmiany w budżecie, miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego i wyrażenie zgody na sprzedaż w drodze przetargu nieruchomości gruntowej. Między innymi takimi tematami zajmą się szczecińscy radni podczas najbliższej sesji Rady Miasta.

   Początek obrad, które odbędą się we wtorek, tj. 17 października br. tradycyjnie już będzie można śledzić za pomocą Internetu. Początek posiedzenia zaplanowano na godzinę 10.00.

   Oprócz wyżej wymienionych tematów, szczecińscy radni zajmą się również uchwałami dotyczącymi:

   -  nadania nazwy urzędowej ulicy w mieście Szczecinie (Bulwar Elbląski),

   - określenia zasad udzielania dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru lub ujętym w gminnej ewidencji zabytków, położonym na obszarze miasta Szczecin,

   - Programu współpracy Gminy Miasto Szczecin z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2024 rok.

   Szczegółowe informacje dotyczące najbliższej sesji Rady Miasta, w tym projekty poszczególnych uchwał, znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!