Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   19°

   Łasztownia: Trwa nabór do strefy Food Port. Są jeszcze wolne miejsca dla food trucków

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Łasztownia: Trwa nabór do strefy Food Port. Są jeszcze wolne miejsca dla food trucków

   Właściciele food trucków zainteresowani udziałem w tegorocznej strefie gastronomicznej Food Port na szczecińskiej Łasztowni mogą jeszcze składać swoje oferty. Należy się spieszyć - termin składania ofert mija 28 marca.

   Strefa gastronomiczna Food Port tak, jak w latach poprzednich usytuowana będzie na Łasztowi w pobliżu mostu prowadzącego do Portu Jachtowego North East Marina oraz Miejskiej Strefy Letniej na Wyspie Grodzkiej. Food Port działać będzie ponad cztery miesiące - strefa otworzy się 29 kwietnia i będzie czynna do 4 września.

   Od kilku lat mieszkańcy i turyści licznie odwiedzają szczecińskie bulwary i Łasztownię w sezonie letnim. To dawniej odległe i tajemnicze miejsce stało się dla wielu interesujące. Można powiedzieć, że poszukiwane wcześniej serce Szczecina bije od paru lat właśnie nad wodą. Z każdym rokiem zainteresowanie Łasztownią jest coraz większe.

   Bulwary i Łasztownia będą tętnić życiem w tegorocznym sezonie.

   - Wraca wesołe miasteczko i koło młyńskie, na Łasztowni odbędzie się także największy festiwal kultury studenckiej na Pomorzu Zachodnim, czyli Juwenalia (koncerty od 18 do 20 maja) - informuje Kacper Reszczyński, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. - W planach jest także m.in. cykl weekendowych imprez rodzinnych Bulwarove ( 24-25 czerwca, 22-23 lipca, 26-27 sierpnia, 2-3 września).

   Więcej informacji można znaleźć na stronie: Food Port - Żegluga Szczecińska (zstw.szczecin.pl)

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!