Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Kalendarz Visit Szczecin i Lecę na Szczecin teraz do kupienia także online

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Kalendarz Visit Szczecin i Lecę na Szczecin teraz do kupienia także online

   Limitowana edycja kalendarza na 2024 ze zdjęciami szczecińskich ulic i miejsc od teraz jest dostępna także w sprzedaży internetowej.

   Od teraz, aby kupić kalendarz wypełniony Szczecinem nie trzeba iść do Centrum Informacji Turystycznej. Właśnie wystartowała internetowa sprzedaż tego wyjątkowego dzieła.

   Przypomnijmy, kalendarz Vist Szczecin jest efektem współpracy dwóch szczecińskich vlogerów – Visit Szczecin oraz Lecę na Szczecin.

   - Ideą kalendarza jest ukazanie piękna i wyjątkowości naszego miasta - mówi Celina Wołosz, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. - Dodatkowo, na kartach zapisane zostały najważniejsze wydarzenia nadchodzącego roku – m.in. data finału regat the Tall Ships Races, którą każdy z nas powinien dobrze zapamiętać.

   Dwanaście miesięcy wypełnionych Szczecinem już teraz może zawisnąć w każdym domu. Kalendarz można kupić za pośrednictwem strony https://www.accredi.pl/kalendarz2024 lub w Centrum Informacji Turystycznej w kwocie 24 zł za sztukę.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!