Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   13°

   GPR dla Szczecina: Ostatnia szansa na zgłoszenie projektu

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   GPR dla Szczecina: Ostatnia szansa na zgłoszenie projektu

   Przypominamy, tylko do 2 października można jeszcze zgłosić swój pomysł na działanie bądź przedsięwzięcie w obszarze rewitalizacji.

   Autorzy projektów, które znajdą się na liście zadań realizowanych w ramach tworzonego obecnie Gminnego Programu Rewitalizacji dla Szczecina będą mieli możliwość aplikowania o środki finansowe na ich realizację z Funduszy Europejskich dla Pomorza Zachodniego na lata 2021-2027 – w wybranych działaniach premiowane będą projekty realizowane na obszarach rewitalizacji wskazanych w Gminnym Programie Rewitalizacji.

   Przedsięwzięcie powinno być realizowane na obszarze rewitalizacji. W wyjątkowych sytuacjach przedsięwzięcie może być realizowane poza obszarem rewitalizacji, jednak odbiorcą końcowym przedsięwzięcia muszą być mieszkańcy obszaru rewitalizacji.

   Podmiot, który planuje realizację działań na obszarze rewitalizacji, może złożyć do 2 października 2023 r. propozycję przedsięwzięcia wypełniając kartę projektu dostępną TUTAJ. Propozycje należy przesłać do Urzędu Miasta Szczecin w formie elektronicznej edytowalnej oraz skanu z podpisem na adres email: br@um.szczecin.pl.

   W przypadku wszelkich pytań dotyczących opracowania karty projektu prosimy o kontakt z Firmą Lider Projekt Sp. z.o.o – wykonawcą opracowania GPR, tel. 61 828 08 11 lub kom. 608 241 979.

   Poznaj obszar rewitalizacji:

   https://bip.um.szczecin.pl/chapter_131386.asp?soid=CF66293A9C7343B38F25FCED224613B5

   Zobacz mapę: www.szczecin.pl/obszarrewitalizacja

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!