Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   19°

   Galeria Szpargałek: Wywiało magazyny

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Galeria Szpargałek: Wywiało magazyny
   Szpargalek 2.jpg
   Szpargałek 1.jpg

   Tego, co przytrafiło się we wtorek w magazynach Szpargałka nikt się chyba nie spodziewał. Przyszły prawdziwe tłumy osób, które z niektórych magazynów zabrały prawie wszystko.

   Cieszy to podwójnie, bo w zamian „łowcy skarbów” pokazywali dowody przelewów na konta organizacji pożytku publicznego oraz subkonta indywidualnych osób. Dzięki ich aktywności udało się przekazać potrzebującym prawie 8 tysięcy złotych!

   - Już przed godziną 10 do trzech magazynów ustawiały się duże kolejki. Przyjechało mnóstwo samochodów, które wypełniły parkingi - powiedział Andrzej Kus, rzecznik miasta ds. komunalnych i ochrony środowiska.

   Rozemocjonowani klienci sprzeczali się o to, co i komu w pierwszej kolejności uda się zdobyć. Po otwarciu magazynów emocje sięgnęły zenitu. Koszyki szybko wypełniały się kolejnymi przedmiotami. Meble były wynoszone w błyskawicznym tempie. Każdy chciał być pierwszy, dochodziło nawet do sprzeczek, ale obsługa Szpargałka szybko je studziła w odpowiednim tempie.

   Dzięki wczorajszej edycji Galerii Szpargałek udało się już przekroczyć kwotę ćwierć miliona złotych. Dokładnie wynosi ona 256 479 zł. W stu procentach została przekazana potrzebującym.

   - Kolejna edycja Szpargałka już w marcu. Zapraszamy do śledzenia naszej strony www.ekoporty.szczecin.pl oraz przejrzenia szaf, szuflad, piwnic czy strychów - zaznaczył Andrzej Kus.

   Jeśli znajdziemy tam stare i niepotrzebne nam już "odpady" śmiało można je przynosić do Szpargałka położonego w Ekoporcie przy ulicy Arkońskiej. Tam, po wyczyszczeniu i dokładnym sprawdzeniu, trafią na półki i zasilą wiosenną już edycję Galerii.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!