Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   13°

   Dołącz do zespołu Fabryki Wody: sprawdź nasze oferty pracy

   Piotr Zieliński

   Piotr Zieliński

   Dołącz do zespołu Fabryki Wody: sprawdź nasze oferty pracy

   Przygotowania do pełnego uruchomienia obiektu jakim jest Fabryka Wody trwają. Fabryka Wody to nie tylko mury, to także ludzie, którzy będą odpowiadać za funkcjonowanie urządzeń, instalacji czy dbać o porządek. Kolejne nabory trwają.

    

   Pracownik techniczny – konserwator

   Do obowiązków osoby pracującej na tym stanowisku należeć będzie m. in. wykonywanie drobnych prac i napraw ogólnobudowlanych, ślusarskich i innych związanych z utrzymaniem sprawności technicznej obiektu i urządzeń w nim zamontowanych. Szukamy osób, które mają wykształcenie minimum zawodowe, jak również doświadczenie na podobnym stanowisku oraz brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokościach powyżej 3 metrów.

    

   szczegóły: pracownik techniczny - konserwator

    

   Pracownik obsługi technicznej – technik obiektu

   Do obowiązków osoby pracującej na tym stanowisku należeć będzie m.in. wykonywanie przeglądów, konserwacja i monitorowanie systemów techniki basenowej wraz z instalacjami: technologii wody basenowej, instalacji ciepła technologicznego, wentylacji i klimatyzacji, instalacji elektrycznej, instalacji sprężonego powietrza oraz instalacji wodno-kanalizacyjnej. Technik obiektu będzie odpowiedzialny ponadto za wykonywanie pomiarów parametrów wody basenowej. Szukamy osób, które mają wykształcenie minimum zawodowe (mile widziane sanitarne lub elektryczne), brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokościach powyżej 3 metrów, uprawnienia SEP (grupa 1, 2).

    

   szczegóły: pracownik obsługi technicznej – technik obiektu

    

   Pracownik porządkowy

   Do obowiązków osoby pracującej na tym stanowisku będzie utrzymanie czystości i porządku w pomieszczeniach hali basenowej, pomieszczeniach socjalnych, korytarzach, pomieszczeniach biurowych oraz toaletach. Szukamy osób, które cechują się dobrą organizacją własnej pracy i sumiennie wykonują powierzone obowiązki.

    

   szczegóły: pracownik porządkowy

    

   Co oferujemy

   Dołączenie do zespołu Fabryki Wody oznacza stabilne warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie, a także benefity przewidziane regulaminem obiektu.

    

   Zgłoszenia należy wysłać na adres: kariera@fabrykawody.eu

    

   O szczegóły można również pytać dzwoniąc pod numer +48 91 506 52 90.

    

   Zobacz też:

   fabrykawody.eu

   Facebook

   YouTube

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!