Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   11°

   Dni Skandynawskie niebawem w Szczecinie

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Znów będzie okazja do szczecińsko-skandynawskich spotkań. Dni Skandynawskie już od 11 do 14 maja. Tematem przewodnim 9. edycji Dni Skandynawskich będzie „Inkluzywność i różnorodność – drogą do sukcesu”.  W programie m.in.: networking po skandynawsku, wizyta w firmie o duńskim kapitale, a także wiele kulturalnych atrakcji.

   Przyszłość to biznes

   Dni Skandynawskie dają możliwość debaty nad nowymi wyzwaniami, a także szanse na określenie kierunków rozwoju Szczecina w kontekście polsko-skandynawskiej współpracy. W programie imprezy nie zabraknie merytorycznych rozmów m.in.: o rynku pracy widzianym zarówno z perspektywy pracodawców, jak i ludzi młodych, będących dopiero na progu swojej kariery zawodowej. Jakie są ich oczekiwania? Co mogą zaproponować im doświadczeni już przedsiębiorcy? I wreszcie… jak osiągnąć sukces? Odpowiedzi na te i inne pytanie będziemy szukać podczas tegorocznych Dni Skandynawskich.

   Czas na… hygge

   Obok biznesowych spotkań i dyskusji tradycyjnie już, w programie imprezy znajdą się wydarzenia dla wszystkich szczecinian, czyli m.in.: Parada i Piknik Skandynawski. To znakomita okazja do dobrej zabawy i relaksu w stylu „hygge”, a także możliwość poznania kultury krajów nordyckich w atmosferze wzajemnego szacunku i zrozumienia.

   Co, gdzie, kiedy?

   Tegoroczne Dni Skandynawskie odbędą się w dniach 11-14 maja br. Część merytoryczna z udziałem przedstawicieli biznesu i studentów odbędzie się w Technoparku Pomerania. Pozostałe wydarzenia odbędą się w plenerze: ulicach miasta i Jasnych Błoniach.

   Więcej informacji już wkrótce na stronie: ds.szczecin.eu

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!