Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   23°

   Dni Rodziny 2023 czas start!

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Dni Rodziny 2023 czas start!
   Dni Rodizny CIR (5).jpg
   Plakat Dni Rodziny.png
   Dni Rodizny CIR (3).jpg
   Dni Rodizny CIR (1).jpg

   Już po raz trzeci Centrum Inicjatyw Rodzinnych zaprasza wszystkich mieszkańców Szczecina na Dni Rodziny, które odbędą się od 23 do 25 czerwca. W ramach weekendowego świętowania przewidziano masę atrakcji i propozycji spędzenia wolnego czasu w rodzinnej atmosferze.

   Dni Rodziny powoli wpisują się w tradycje miejskich wydarzeń. To świętowanie trzech wyjątkowych okazji - Dnia Mamy, Dnia Dziecka i Dnia Taty.

   Pierwszego dnia – w piątek, 23 czerwca Centrum Inicjatyw Rodzinnych zaprasza na dni otwarte, podczas których mieszkańcy będą mogli bliżej poznać ofertę Centrum, podzielić się z pracownikami pomysłami na warsztaty czy spotkania, które mogliby w przyszłości zorganizować oraz przedyskutować bieżące potrzeby tak by jeszcze lepiej przygotować ofertę aktywności dla rodzin. Dni otwarte odbędą się w siedzibie Centrum przy al. Wojska Polskiego 51 w godzinach 10-16.

   Głównym wydarzeniem jest zawsze sobotni rodzinny festyn na Jasnych Błoniach.

   - To właśnie tam przewidziana jest moc atrakcji dla całych rodzin m.in.: konkurs „Rodzina Pełna Talentów” zorganizowany przez Zachodniopomorskie Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, koncert Szczecińskiej 13tki, sportowe aktywności tj.: przemarsz nordic walking czy mini korty tenisowe oraz wiele, wiele innych atrakcji czy animacji dla dzieci w każdym wieku - mówi Maciej Homis, rzecznik prasowy miasta ds. pomocy społecznej. - Początek o godzinie 11.

   Dni Rodziny zakończą się w niedzielę 25 czerwca rodzinnym piknikiem na terenie INKU Inkubatora wspólnie zorganizowanym ze Stowarzyszeniem Pomorze Zachodnie w Chuście, który będzie również inauguracją „Chustonaliów”. Oznacza to, że będzie smacznie, wygodnie i rodzinnie. Zabawa potrwa od godziny 13 do 17 w INKU przy al. Wojska Polskiego 90.

   Dni Rodziny odbywają się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Szczecin. Współorganizatorem wydarzenia jest także Zachodniopomorskie Towarzystwo Przyjaciół Dzieci oraz Stowarzyszenie Pomorze Zachodnie w Chuście.


   Szczegółowe informacje: rodzina.szczecin.eu
   facebook.com/centruminicjatywrodzinnychszczecin   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!