Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   20°

   Co z umową na węgiel?

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Co z umową na węgiel?

   W związku z nieprawdziwymi informacjami pojawiającymi się w mediach informujemy, że po siedemnastu dniach interwencji i ponagleń ze strony Miasta oraz firm mających prowadzić sprzedaż węgla na terenie Szczecina (porozumienie czterech firm, którego liderem jest Węglobud), w piątek spółka rządowa Węglokoks przysłała w końcu wzór umowy na sprzedaż węgla.

   - Dokument zawierał jednak kardynalne i absurdalne wręcz błędy, m.in. jako kupującego wskazywał firmę z Bielska Podlaskiego - mówi Paulina Łątka z Centrum Informacji Miasta. - Z oczywistych względów umowa w tej formie nie mogła zostać podpisana. Już w niedzielę szczeciński Węglobud przesłał do Węglokoksu poprawki do umowy. Niestety, od tego czasu, mimo telefonów i maili, nadal nie otrzymał poprawnej wersji dokumentu.

   Przypominamy jednocześnie, że na terenie Szczecina sprzedaż węgla na preferencyjnych warunkach prowadzić będą podmioty zewnętrzne i zgodnie z ustawą to one, a nie miasto, podpisują umowę z rządowym Węglokoksem, mającym dostarczać surowiec.

    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!