Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   12°

   Filharmonia szuka rapującej i piszącej teksty młodzieży

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Filharmonia szuka rapującej i piszącej teksty młodzieży

   Zapraszamy młodych, uzdolnionych raperów i raperki w wieku 13-18 lat do udziału w castingu! Piszesz teksty? Chciałbyś coś przekazać sobie i innym? Czujesz muzykę i umiesz rapować? Zgłoś się do Filharmonii na warsztaty z raperem Bonsonem i wystąp podczas koncertu z orkiestrą symfoniczną. Czekamy na Twoje zgłoszenie do 14 czerwca!

   Casting odbędzie się 17 czerwca w sali kameralnej Filharmonii w Szczecinie. Zgłoszenia na casting będą przyjmowane za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego najpóźniej do dnia 14.06.2024 r. W samym formularzu należy wypełnić wszystkie rubryki, a także zaakceptować regulamin castingu. Zadaniem uczestnika jest napisanie tekstu na temat problemu, z jakim się mierzy (maksymalnie do 16 wersów) i zarapowanie go podczas castingu do beatu, który można pobrać TUTAJ.

   - Jury wybierze najbardziej uzdolnioną młodzież, która już na początku września rozpocznie w Filharmonii intensywne warsztaty z raperem Bonsonem, aktorami Teatru Współczesnego i influencerami - zapowiadają organizatorzy wydarzenia.   

   Efektem warsztatów będzie scenariusz koncertu „Jakby co?” dotyczącego hejtu oraz wspólny występ przed publicznością 5 października 2024 podczas festiwalu MUSIC.DESIGN.FORM. Młodzi raperzy po próbach z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii w Szczecinie wystąpią wraz z nią w złotej sali symfonicznej.

   Czekamy na Wasze zgłoszenia!

   Formularz Zgłoszeniowy - https://forms.gle/ZKXEctdJMssqwAHa7

   REGULAMIN

   ZGODA NA UDZIAŁ W CASTINGU

   BEAT

   Odpowiedzi na dodatkowe pytania dotyczące castingu udzieli Hanna Wilińska z Centrum Edukacji Filharmonii: h.wilinska@filharmonia.szczecin.pl.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!