Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Wykonawcy inwestycji oświatowych poszukiwani

   Piotr Zieliński

   Piotr Zieliński

   Wykonawcy inwestycji oświatowych poszukiwani

   Inwestycje w szczecińskiej oświacie nie zwalniają. Część zadań się kończy, inne są w trakcie realizacji a w kolejce do zrealizowania czekają następne. Miasto szuka aktualnie wykonawców, którzy zrealizują prace w dwóch szkołach podstawowych oraz jednym przedszkolu publicznym.

   Nowy dach dla PP53

   Inwestycja zakłada modernizację dachu budynku Przedszkola Publicznego nr 53 przy ulicy X. Dunikowskiego 14. W pierwszej kolejności zrealizowane zostaną roboty rozbiórkowe polegające m.in na demontażu instalacji odgromowej, wywietrzników, usunięciu papy oraz wszystkich obróbek blacharskich, rozebranie czap kominów murowanych i częściowa rozbiórka zdegradowanych kominów. Prace budowlane obejmą m.in.: montaż nowego orynnowania i rur spustowych, odtworzenie kominów, wykonanie izolacji i instalacji odgromowej, montaż blacharki wiatrowej i odpowietrzeń kanalizacji, wykonanie nowego poszycia dachu.

   Termin składania ofert: 18 sierpnia 2022 r.

   Termin wykonania zamówienia: 70 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy.

    

   Sala gimnastyczna SP18

   Inwestycja zakłada modernizację pomieszczeń sali gimnastycznej w budynku Szkoły Podstawowej nr 18 przy ul. Komuny Paryskiej 20. W zakres prac wchodzi m.in: wymiana parapetów wewnętrznych, zabezpieczenie okien od wewnątrz siatką ochronną, demontaż starych elementów posadzek i wykonanie nowych podłóg wraz z wykładziną sportową, wykończenie ścian i sufitów, montaż drzwi i wyposażenia sportowego (koszy do gry w koszykówkę, siatki do gry w siatkówkę), montaż siedzisk i oświetlenia.

   Termin składania ofert: 18 sierpnia 2022 r.

   Termin wykonania zamówienia: 100 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy.

    

   Remont pomieszczeń w SP54

   Inwestycja zakłada remont pomieszczeń w Szkole Podstawowej nr 54 przy ul. Rayskiego 9. W zakres prac wchodzi m.in.: wymiana posadzek, szpachlowanie i malowanie ścian i sufitów oraz wymiana starej stolarki okiennej i drzwiowej, wykonanie izolacji przeciwwilgociowej ścian i posadzek w pomieszczeniach znajdujących się w piwnicy, montaż balustrad schodów i poręczy, renowacja parkietu w sali gimnastycznej.

   Termin składania ofert: 12 sierpnia 2022 r.

   Termin wykonania zamówienia: 160 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy.

    

   Nadzór nad realizacją inwestycji sprawuje Biuro Inwestycji i Remontów Oświatowych Urzędu Miasta Szczecin.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!