Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   14°

   Trwają nabory do Fabryki Wody. Sprawdź, kogo szukamy

   Piotr Zieliński

   Piotr Zieliński

   Trwają nabory do Fabryki Wody. Sprawdź, kogo szukamy

   Kogo szukamy?
    

   • Pracownik strefy SPA – będzie odpowiedzialny za wykonywanie zabiegów w strefie SPA Fabryki Wody. Wymagamy umiejętności wykonywania masażu leczniczego, relaksacyjnego, sportowego, KOBIDO a także znajomości rytuału Hammam. Od kandydatów lub kandydatek oczekujemy wysokiej kultury osobistej oraz znajomości języka angielskiego, lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.
     
   • Animator rekreacji i organizacji czasu wolnego – będzie odpowiedzialny za planowanie i organizację różnych form spędzania czasu w Fabryce Wody w tym m.in. zapewnianie gościom rozrywki w ramach przygotowanego programu animacyjnego, organizowanie i prowadzenie konkursów i zabaw, prowadzenie zajęć podczas kolonii i obozów. Od kandydatów lub kandydatek oczekujemy łatwości w nawiązywaniu kontaktów, umiejętności pracy z dziećmi oraz młodzieżą, kreatywności, a także dobrej kondycji fizycznej.
     
   • Instruktor Aqua Fitness – będzie odpowiedzialny za prowadzenie zajęć aqua fitness w Fabryce Wody w tym także za opracowywanie programów treningowych uwzględniających potrzeby różnych klientów. Od kandydatów lub kandydatek oczekujemy certyfikatu instruktora aqua fitness, lub równoważnych kwalifikacji. Istotna będzie także umiejętność prowadzenia zajęć i instruktażu grupowego.
     
   • Instruktor nauki pływania – zajmie się prowadzeniem zajęć z nauki pływania dzieci, młodzieży i dorosłych. Będzie odpowiedzialny m.in. za opracowywanie planów treningowych, sporządzanie zapisów na zajęcia, realizację celów grupowych i indywidualnych w zakresie sprzedaży. Od kandydatów lub kandydatek oczekujemy ukończonych kursów na instrukturora pływania, lub równoważnych kwalifikacji. Ważne będzie także doświadczenie w zakresie prowadzenia zajęć i instruktażu grupowego, a także łatwość w nawiązywaniu relacji z klientami.
     
   • Pracownik recepcji i obsługi klienta – będzie odpowiadał za obsługę recepcji poszczególnych stref Fabryki Wody. Zajmie się sprzedażą usług i produktów będących w ofercie kompleksu w tym m.in. będzie obsługiwał kasę, rozliczał faktury, pobierał opłaty, prowadził księgi druku ścisłego zarachowania, sporządzał raporty kasowe. Do jego obowiązków należeć będzie również kontrola wstępu osób korzystających z usług kompleksu, udzielanie informacji, przygotowywanie ofert dla klientów, rozpatrywanie reklamacji czy bieżąca obsługa systemu ESOK. Od kandydatów i kandydatek oczekujemy dyspozycyjności, znajomości języków obcych, umiejętności efektywnej komunikacji, a także doświadczenia w obsłudze klienta.


   Co oferujemy?
    

   Praca w Fabryce Wody to atrakcyjne wynagrodzenie, stabilne warunki zatrudnienia, szkolenia i rozwój osobisty oraz benefity przewidziane regulaminem obiektu.
    

   Co należy zrobić?
    


   Zobacz też:

   www.fabrykawody.eu

   Facebook

   Instagram

   YouTube

    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!