Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   11°

   SKM Zdunowo – miejska infrastruktura gotowa

   Piotr Zieliński

   Piotr Zieliński

   SKM Zdunowo – miejska infrastruktura gotowa
   SKM_ZDUNOWO (1).jpg
   SKM_ZDUNOWO (2).jpg
   SKM_ZDUNOWO (3).jpg
   SKM_ZDUNOWO (4).jpg
   SKM_ZDUNOWO (5).jpg
   SKM_ZDUNOWO (6).jpg
   SKM_ZDUNOWO (7).jpg
   SKM_ZDUNOWO (8).jpg
   SKM_ZDUNOWO (9).jpg
   SKM_ZDUNOWO (10).jpg

   Parking, chodniki, stojaki na rowery – to elementy, na które składa się miejska część przystanku Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej Zdunowo. Prace budowlane zostały zakończone.

   W ramach inwestycji wybudowano jezdnię z placem do zawracania i parking z miejscami dla 35 samochodów oraz 2 miejscami dla niepełnosprawnych. Wybudowane zostały chodniki, dojścia do peronów kolejowych, a także infrastruktura dla rowerów. Prace obejmowały również przebudowę sieci i instalacji teletechnicznych. Wykonane zostały nasadzenia zieleni.

   Koszt prac wyniósł ponad 2,7 mln zł brutto. Koordynacją i nadzorem inwestorskim nad realizacją miejskiej części Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej, zajmuje się pełniąca funkcję inwestora zastępczego spółka Szczecińskie Inwestycje Miejskie Sp. z o.o.

    

   Zamówienie współfinansowane z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 w ramach działania 5.2. Rozwój Transportu Kolejowego poza TEN-T, oś priorytetowa V Rozwój transportu kolejowego w Polsce, pod nazwą: „Budowa węzłów i przystanków przesiadkowych wraz z urządzeniami związanymi z integracją transportu, na liniach kolejowych 273, 351, 401 i 406 w ramach Budowy Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej z wykorzystaniem istniejących odcinków linii kolejowych nr 406, 273, 351. dla projektu pn. „Budowa Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej z wykorzystaniem istniejących odcinków linii kolejowych nr 406, 273, 351”.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!