Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Przebudowa “Słowianina” – wieści z budowy #8

   Piotr Zieliński

   Piotr Zieliński

   SLOWIANIN (1).jpg
   SLOWIANIN (2).jpg
   SLOWIANIN (3).jpg
   SLOWIANIN (4).jpg
   SLOWIANIN (5).jpg
   SLOWIANIN (6).jpg
   SLOWIANIN (7).jpg
   SLOWIANIN (8).jpg
   SLOWIANIN (9).jpg
   SLOWIANIN (10).jpg

   Przebudowa „Słowianina dobiega końca. Roboty wykończeniowe postępują. Gotowa jest już część pomieszczeń.

   Największy zakres prac pozostaje do wykonania na sali koncertowej. Prowadzony jest tam aktualnie montaż ustrojów akustycznych. Wewnątrz pomieszczeń sanitarnych wykonywane są okładziny podłogowe i ścienne oraz montowana jest armatura łazienkowa i urządzenia sanitarne. Gotowe są pomieszczenia biurowe.

   Rozpoczęły się próbne uruchomienia wentylacji mechanicznej, podłączany jest zainstalowany na obiekcie układ fotowoltaiki dachowej. Jednocześnie trwa montaż pozostałego osprzętu mechanicznego elektrycznego, sanitarnego oraz urządzeń przeciwpożarowych.

   O inwestycji

   Inwestycja obejmuje kompleksową realizację robót budowlanych na budynku przy ul. Korzeniowskiego 7. W zakres prac wchodzi m.in: przebudowa i nadbudowa III kondygnacji, która przeznaczona jest na działalność Domu Kultury „Słowianin”; przebudowa wszystkich klatek schodowych; wymiana istniejącej konstrukcji dachu; prace instalacyjne; wykonanie elewacji budynku w oparciu o program prac konserwatorskich. Po przebudowie obiekt będzie miał nowy, bardziej funkcjonalny układ pomieszczeń dostosowany do obowiązujących norm.

   Generalnym Wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Budowlane Ciroko Sp. z o.o.

   Nadzór nad realizacją inwestycji sprawuje spółka Szczecińskie Inwestycje Miejskie Sp. z o.o.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!