Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   10°

   Oferty na przebudowę Placu Batorego

   Piotr Zieliński

   Piotr Zieliński

   Oferty na przebudowę Placu Batorego

   Nowa fontanna, ścieżki, miejsce do wypoczynku oraz zabawy. Takie zmiany czekają Plac Batorego. Poznaliśmy oferty w przetargu na rewitalizację tego miejsca.

    

   Złożone oferty:

   Oferta nr 1

   Musing Bud Sp. z o.o. Sp. Jawna

   Ul. Sanatoryjna 5

   70 – 775 Szczecin

   Cena: 8 293 890,00 zł brutto

    

   Oferta nr 2

   RSK Wolin Sławomir Zinow

   Ul. Rybacka 4

   72 – 510 Wolin

   Cena: 6 151 000,00 zł brutto

    

   Oferta nr 3

   PRO – INFRA Sp. z o.o.

   Ul. Ogrodowa 8

   67 – 222 Jarzmanowa

   Cena: 7 661 586,25 zł brutto

    

   Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia wynosi 6 420 161,00 zł brutto. Analizą ofert zajmie się komisja przetargowa.

   O inwestycji

   Charakterystyczną częścią rewitalizacji Placu Batorego będzie nowa fontanna, która powstanie w obrębie istniejącego basenu przeciwpożarowego. Fontanna powstanie na planie koła o średnicy 21 metrów. Wyposażona będzie w 7 podświetlonych dysz. Na sześciu z nich możliwe będzie tworzenie dowolnych efektów wodnych do wysokości 3,5 metra. Dysza centralna pozwoli wystrzelić strumień wody na wysokość dochodzącą do 9,5 metra.

   Oprócz fontanny wybudowane zostaną dwa place zabaw z grami podwórkowymi dla dzieci. Przebudowane zostaną ciągi piesze. Część wykonana zostanie z nawierzchni mineralnej. Po stronie wschodniej placu wymieniona zostanie nawierzchnia chodnika i miejsc postojowych dla samochodów. Zainstalowane zostaną ławki, siedziska, kosze na śmieci i stojaki rowerowe. Wykonane zostanie oświetlenie parkowe. Pojawi się nowa zieleń.

   Inwestycję nadzoruje Wydział Inwestycji Miejskich Urzędu Miasta Szczecin.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!