Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Oferty na przebudowę Placu Batorego

   Piotr Zieliński

   Piotr Zieliński

   Oferty na przebudowę Placu Batorego

   Nowa fontanna, ścieżki, miejsce do wypoczynku oraz zabawy. Takie zmiany czekają Plac Batorego. Poznaliśmy oferty w przetargu na rewitalizację tego miejsca.

    

   Złożone oferty:

   Oferta nr 1

   Musing Bud Sp. z o.o. Sp. Jawna

   Ul. Sanatoryjna 5

   70 – 775 Szczecin

   Cena: 8 293 890,00 zł brutto

    

   Oferta nr 2

   RSK Wolin Sławomir Zinow

   Ul. Rybacka 4

   72 – 510 Wolin

   Cena: 6 151 000,00 zł brutto

    

   Oferta nr 3

   PRO – INFRA Sp. z o.o.

   Ul. Ogrodowa 8

   67 – 222 Jarzmanowa

   Cena: 7 661 586,25 zł brutto

    

   Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia wynosi 6 420 161,00 zł brutto. Analizą ofert zajmie się komisja przetargowa.

   O inwestycji

   Charakterystyczną częścią rewitalizacji Placu Batorego będzie nowa fontanna, która powstanie w obrębie istniejącego basenu przeciwpożarowego. Fontanna powstanie na planie koła o średnicy 21 metrów. Wyposażona będzie w 7 podświetlonych dysz. Na sześciu z nich możliwe będzie tworzenie dowolnych efektów wodnych do wysokości 3,5 metra. Dysza centralna pozwoli wystrzelić strumień wody na wysokość dochodzącą do 9,5 metra.

   Oprócz fontanny wybudowane zostaną dwa place zabaw z grami podwórkowymi dla dzieci. Przebudowane zostaną ciągi piesze. Część wykonana zostanie z nawierzchni mineralnej. Po stronie wschodniej placu wymieniona zostanie nawierzchnia chodnika i miejsc postojowych dla samochodów. Zainstalowane zostaną ławki, siedziska, kosze na śmieci i stojaki rowerowe. Wykonane zostanie oświetlenie parkowe. Pojawi się nowa zieleń.

   Inwestycję nadzoruje Wydział Inwestycji Miejskich Urzędu Miasta Szczecin.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!