Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   11°

   Oferty na dokończenie szkoły na Warszewie

   Piotr Zieliński

   Piotr Zieliński

   Trzy firmy złożyły oferty w przetargu na dokończenie budowy Szkoły Podstawowej w rejonie ulic Podbórzańskiej i Kredowej w Szczecinie.

    

   Oferta nr 1

   ERBUD S.A.

   F. Klimczaka 1

   02-797 Warszawa

   Cena: 62 654 095,17 zł brutto

    

   Oferta nr 2

   Przedsiębiorstwo Budowlane „CALBUD” Sp. z o.o.

   Kapitańska 2

   71-602 Szczecin

   Cena: 78 937 433,45 zł brutto

    

   Oferta nr 3

   Adamietz Sp. z o.o.

   Braci Prankel 1

   47 – 100 Strzelce Opolskie

   Cena: 70 479 000,00 zł brutto

   Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia wynosi 72 000 000,00 brutto. Komisja przetargowa zajmie się analizą ofert.

   O zadaniu

   Przyszły wykonawca będzie miał za zadanie dokończyć budowę trzykondygnacyjnego budynku szkolnego, w którym znajdować się będą m.in. sale lekcyjne, pomieszczenia do indywidualnej pracy z dziećmi oraz w zakresie porad specjalistycznych, gabinet pielęgniarki/higienistki, zaplecze nauczycielskie, stołówka z zapleczem kuchennym, pomieszczenia administracyjne, biblioteka. Szkoła posiadać będzie zespól sportowy złożony z hali sportowej z dodatkową salą do gimnastyki korekcyjnej, lub innych zajęć ruchowych z zapleczem sanitarnym, magazynem sprzętu i zapleczem dla nauczycieli oraz z widownią. Obiekt ma być dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

   W części zewnętrznej powstanie strefa sportu i rekreacji. Wybudowane zostanie boisko do piłki nożnej z nawierzchnią z trawy syntetycznej, boisko wielofunkcyjne (piłka ręczna, mini piłka nożna, koszykówka, siatkówka, tenis), plac zabaw dla najmłodszych dzieci, siłownia, ustawione zostaną stoły do ping-ponga. W ramach zagospodarowanie terenu, szkoła posiadać będzie parkingi na 47 miejsc postojowych. Zainstalowane zostaną elementy małej architektury jak ławki, kosze na śmieci, stojaki na rowery. Wykonane zostaną również nasadzenia zieleni w postaci drzew, krzewów, krzewinek i traw.

   Przyszły wykonawca na zrealizowanie inwestycji będzie miał 18 miesięcy od dnia podpisania umowy.

   Inwestycję nadzoruje Wydział Inwestycji Miejskich Urzędu Miasta Szczecin.

   *Realizacja inwestycji została rozpoczęta w 2018 r. W wyniku odstąpienia przez Gminę Miasto Szczecin od umowy z Wykonawcą robót budowlanych realizacja inwestycji została wstrzymana. Naliczone zostały kary umowne. Wykonano stan surowy obiektu, częściowo zamontowano okna, nie wykonano zadaszenia nad salą sportową oraz aulą. Nie wykonano również zagospodarowania terenu.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!