Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   10°

   Od środy do piątku SDS będzie nieczynny

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Od środy do piątku SDS będzie nieczynny

   Z uwagi na trwające w Szczecińskim Domu Sportu prace rozbiórkowe hali sportowej, w dniach 10-12.01.2024 r. (tj. środa – piątek) konieczne jest wprowadzenie ograniczenia w działaniu Floating Areny.

   - Tym samym basen będzie nieczynny dla użytkowników indywidualnych oraz grup korzystających z szatni basenowej ogólnej - informuje Marta Kufel z Centrum Informacji Miasta. - Decyzję podjęto ze względów bezpieczeństwa, bowiem rozbiórce poddana zostanie ściana bezpośrednio przylegająca do wspomnianej szatni i istnieje potencjalne zagrożenie upadku elementów rozbieranej konstrukcji na dach pomieszczenia.

   W ww. dniach z basenu Floating Arena będą mogli korzystać tylko i wyłącznie zawodnicy Miejskiego Klubu Pływackiego oraz Centrum Mistrzostwa Sportowego (w tym podopieczni Szkoły Podstawowej nr 54), którzy na co dzień korzystają z szatni zawodniczych zlokalizowanych w innej części budynku.

   Za powstałe utrudnienia przepraszamy!

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!