Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   12°

   Nowa nawierzchnia na ulicy Chłopskiej

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   Nowa nawierzchnia na ulicy Chłopskiej

   Kolejna ulica będzie miała nową nakładkę. W przyszłym tygodniu prace związane z bieżącym utrzymaniem dróg rozpoczną się na ulicy Chłopskiej.

   Nowa nakładka pojawi się na odcinku ulicy Chłopskiej od Swojskiej do punktu pod adresem Chłopska 36. Prace będą trwały od 26 lipca do końca sierpnia.

   W ramach prac wykonane zostanie frezowanie nawierzchni, regulacja infrastruktury podziemnej, ułożenie warstwy wiążącej, siatki szklano-węglowej, która pozwoli na dłuższe użytkowanie nawierzchni i zminimalizuje jej pęknięcia oraz warstwy ścieralnej. Ulica będzie przejezdna, jednak utrudnień można spodziewać się na przykład ze względu na odkryte urządzenia podziemne.

   Drogowcy będą robić wszystko, żeby uciążliwość dla kierowców była jak najmniejsza, a większość prac będzie wykonywana w nocy i poza godzinami szczytu. Prace w ramach bieżącego utrzymania będą prowadzone przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!