Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Liceum integracyjne z nowym boiskiem

   Piotr Zieliński

   Piotr Zieliński

   Liceum integracyjne z nowym boiskiem
   BOISKO_LOZOI (1).jpg
   BOISKO_LOZOI (2).jpg
   BOISKO_LOZOI (3).jpg
   BOISKO_LOZOI (4).jpg
   BOISKO_LOZOI (5).jpg

   Zakończyła się budowa boiska wielofunkcyjnego przy Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Integracyjnymi przy al. Wojska Polskiego.

   Inwestycja obejmowała budowę boiska wielofunkcyjnego o wymiarach 22x44 m z olinowaniem i wyposażeniem do piłki ręcznej, koszykówki i siatkówki o nawierzchni poliuretanowej. Obok powstała dwutorowa bieżnia 60,0 metrowa o nawierzchni poliuretanowej a także skocznia do skoku w dal i rzutnia do pchnięcia kulą. Zadanie objęło także budowę strefy rekreacji zaopatrzonej w siłownię plenerową. Wydzielony został plac szkolny z małą architekturą oraz wybudowano miejsca postojowe dla pracowników szkoły i rodziców.

   W ramach inwestycji powstało ponadto oświetlenie boiska i terenu, monitoring, zainstalowano ogrodzenie wraz z bramami i furtkami, wybudowano pomieszczenie gospodarcze wraz z obudową śmietnikową. Prace objęły także budowa dojazdów na teren szkoły oraz zagospodarowanie zieleni.

   Koszt prac to ponad 3,9 mln zł brutto.

   Nadzór nad realizacją inwestycji sprawowało Biuro Inwestycji i Remontów Oświatowych Urzędu Miasta Szczecin.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!