Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   22°

   Jaśniej w parku na Pomorzanach

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Jaśniej w parku na Pomorzanach

   Zakład Usług Komunalnych poszukuje firmy, która wykona oświetlenie w parku przy ul. Boryny.

   To jeden z bardziej urokliwych zakątków Pomorzan. Potwierdzają to sami mieszkańcy, którzy chcą korzystać z parku również po zmroku i projekt dotyczący jego oświetlenia zgłosili do Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego. Pomysł zwyciężył w głosowaniu i właśnie wchodzi w fazę realizacji, co oznacza, że już wkrótce w parku będzie jaśniej i bezpieczniej.

   - Wykonawcę inwestycji wyłoni przetarg ogłoszony przez ZUK. Przedmiot zamówienia obejmuje między innymi: wykonanie robót ziemnych, ułożenie kabli energetycznych, montaż słupów oświetleniowych wraz z oprawami typu LED oraz montaż szafki oświetleniowej. Zgodnie z projektem, nowe latarnie staną w 20 miejscach na terenie parku, wzdłuż alejek głównych i przedeptów - powiedziała Paulina Łątka z Centrum Informacji Miasta. 

   Zainteresowane firmy mogą składać swoje oferty do 28 marca do godz. 9.00 na https://platformazakupowa.pl/transakcja/901223 Wybrany wykonawca na realizację zadania będzie miał 130 dni.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!