Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   25°

   Budowa szkoły trwa

   Piotr Zieliński

   Piotr Zieliński

   Budowa szkoły trwa
   SZKOLA_KREDOWA (1).jpg
   SZKOLA_KREDOWA (2).jpg
   SZKOLA_KREDOWA (3).jpg
   SZKOLA_KREDOWA (4).jpg
   SZKOLA_KREDOWA (5).jpg
   SZKOLA_KREDOWA (6).jpg
   SZKOLA_KREDOWA (7).jpg
   SZKOLA_KREDOWA (8).jpg
   SZKOLA_KREDOWA (9).jpg
   SZKOLA_KREDOWA (10).jpg

   Po przejęciu placu budowy przez nowego wykonawcę, prace związane z budową nowej szkoły w rejonie ulic Podbórzańskiej i Kredowej ruszyły do przodu.

   Po zabezpieczeniu zaplecza budowy i pracach przygotowawczych zrealizowano już część robót konstrukcyjnych na obiekcie obiekcie. Wykonana została stalowa konstrukcja dachu nad salą gimnastyczną. Wewnątrz trwają aktualnie prace murarskie oraz tynkarskie. Prowadzony jest także montaż instalacji elektrycznych i sanitarnych. Na plac budowy trafiają dostawy materiałów budowlanych niezbędnych do rozpoczęcia w najbliższych dniach prac dekarskich na obiekcie.

   O inwestycji

   Inwestycja obejmuje budowę trzykondygnacyjnego budynku szkolnego z zespołem sportowym złożonym z hali sportowej z dodatkową salą do gimnastyki korekcyjnej oraz z widownią. Obiekt ma być dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

   W części zewnętrznej powstanie strefa sportu i rekreacji. Wybudowane zostanie boisko do piłki nożnej z nawierzchnią z trawy syntetycznej, boisko wielofunkcyjne (piłka ręczna, mini piłka nożna, koszykówka, siatkówka, tenis), plac zabaw dla najmłodszych dzieci, siłownia, ustawione zostaną stoły do ping-ponga. W ramach zagospodarowanie terenu wybudowany zostanie parking. Zainstalowane zostaną elementy małej architektury jak ławki, kosze na śmieci, stojaki na rowery. Wykonane zostaną również nasadzenia zieleni w postaci drzew, krzewów, krzewinek i traw.

   Koszt prac to ok. 70 mln zł brutto. Wykonawcą jest firma Adamietz Sp. z o.o. Inwestycję nadzoruje Wydział Inwestycji Miejskich Urzędu Miasta Szczecin.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!