Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   22°

   Aleja Wojska Polskiego. Pozostała już tylko kosmetyka

   Piotr Zieliński

   Piotr Zieliński

   Aleja Wojska Polskiego. Pozostała już tylko kosmetyka
   Aleja Wojska Polskiego 1
   Aleja Wojska Polskiego 2
   Aleja Wojska Polskiego 3
   Aleja Wojska Polskiego 4
   Aleja Wojska Polskiego 5
   Aleja Wojska Polskiego 6
   Aleja Wojska Polskiego 7
   Aleja Wojska Polskiego 8
   Aleja Wojska Polskiego 9
   Aleja Wojska Polskiego 10
   Aleja Wojska Polskiego 11
   Aleja Wojska Polskiego 12

   Śródmiejski odcinek alei Wojska Polskiego wygląda na skończony. Dużo w tym prawdy. Wykonawca realizuje ostatnie prace, związane głównie z uzupełnianiem elementów małej architektury.

   Zbliża się wiosna, a co za tym idzie, już wkrótce na alei Wojska Polskiego rozkwitnie zieleń. Zarówno ta znajdująca się w wielu zieleńcach, jak i ta, która w najbliższym czasie zostanie uzupełniona. Co jednak istotne, Wykonawca systematycznie realizuje roboty wykończeniowe związane z montażem w przestrzeni elementów małej architektury.

   - Zainstalowane zostały ławkodonice, pojawiło się więcej słupków blokujących. Te ostatnie będą jeszcze dostawiane - mówi Piotr Zieliński rzecznik prasowy Miasta Szczecin ds. inwestycji. - Sporo zmian zaszło w ostatnim czasie również na placu Zgody. Pojawiły się brakujące huśtawki oraz zamontowane zostały ławki. 

   Nadzór nad przebudową śródmiejskiego odcinka Alei Wojska Polskiego sprawuje spółka Szczecińskie Inwestycje Miejskie Sp. z o. o.

   Zobacz też: wojskapolskiego.szczecin.eu

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!