Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Interested in sailing but don't know how to start? Join us!

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Interested in sailing but don't know how to start? Join us!

   Udany występ zanotowały zawodniczki Bushikanu Szczecin na prestiżowym Malta Open 2022 w Ta Qali. W gronie 304 uczestników z 16 krajów szczecińskie zawodniczki wywalczyły 3 medale.

   Srebrny krążek w kata dziewcząt 9-10 lat zielone-niebieskie pasy zdobyła Natalia Rudnicka. Kolejne srebro dorzuciła Natalia Leśniak w kumite drużynowym rotation seniorek (wraz z Natalią Nowak i Marią Stranc z Kleczewa), sięgając także po brąz w konkurencji kumite shobu ippon seniorek, wliczanej do rankingu UKF World Tour. Zdobywając brązowy krążek Natalia Leśniak umocniła się na pozycji liderki światowego zestawienia zawodniczek w kumite.

   Trener Bushikanu Paweł Bombolewski: ,,Cieszą mnie medalowe pozycje na tak mocno obsadzonej imprezie, rozegranej pod auspicjami światowej federacji WKA, tym bardziej że w dniach 15-18 września br. w Szczecinie odbędą się Mistrzostwa Świata tej organizacji, do których się przygotowujemy".

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!