Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   10°

   Erhebliche Veränderungen im öffentlichen Nahverkehr im Umfeld des Zwycięstwa-Platzes

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   Erhebliche Veränderungen im öffentlichen Nahverkehr im Umfeld des Zwycięstwa-Platzes

   Masz super Sąsiadki i Sąsiadów? Chcecie coś zrobić na Waszym podwórku? Macie ochotę zgarnąć na ten cel 2000 zł? Zgłoście się do konkursu „Złota wspólnota”, który już po raz 4. organizowany jest dla mieszkańców 3 śródmiejskich osiedli. Pomysły można przesyłać do 24 maja.

   Nagrody dla pięciu złotych wspólnot

   ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki i Stowarzyszenie „Oswajanie miasta” zapraszają mieszkańców osiedli: Centrum, Śródmieście-Zachód i Turzyn do udziału w 4. edycji konkursu „Złota wspólnota”. Zwycięzcy zdecydują, na jakie działanie na swoim podwórku wydadzą aż 2000 zł. Mogą to być zielone nasadzenia, postawienie ławki czy osiedlowej biblioteczki, prywatny pokaz filmu lub warsztaty dla młodszych i starszych.

   - Mieliśmy już okazję wesprzeć powstanie podwórkowego miejsca spotkań, sąsiedzkich murali, zielonych przestrzeni i nie tylko. To zgłaszający decydują, my finansujemy! - wyjaśnia Paulina Stok-Stocka, prezeska „Oswajania miasta” - Co więcej, kolejny raz nagrodzimy aż 5 złotych wspólnot.

   Jak zgłosić inicjatywę?

   Mieszkacie w bloku? A może w kamienicy? Nieważne! Liczy się to, czy jesteście zgraną załogą i czy macie wspólne sąsiedzkie marzenie! Na Wasze zgłoszenia ŚRODEK czeka do środy 24 maja 2023 do końca dnia. Formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu można znaleźć na stronie internetowej: www.srodek.szczecin.pl.

   Chcesz dowiedzieć się więcej o konkursie i porozmawiać z laureatami z poprzednich edycji? Dla zainteresowanych tematem ekipa ŚRODKA organizuje spotkania informacyjne z cyklu „Środy w ŚRODKU”. Trzy daty do wyboru: 10, 17 lub 24 maja o godz. 18:00 zapraszają do ŚRODKA Śródmiejskiego Punktu Sąsiedzkiego (ul. bł. Królowej Jadwigi 43/u1). Ogłoszenie wyników już 26 maja 2023 - w Europejski Dzień Sąsiada! Projekt dofinansowany jest ze środków Gminy Miasto Szczecin.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!