Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   19°

   5. Unabhängigkeitslauf Szczecin 2023 – Die Anmeldungen starten!

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   5. Unabhängigkeitslauf Szczecin 2023 – Die Anmeldungen starten!

   Już 16 listopada Stowarzyszenie Kobietowo.pl szykuje kolejną flagową konferencję Arena Kobiet vol.XI. Gośćmi specjalnymi tej edycji Areny Kobiet, będą Anna Maria Wesołowska – sędzia w stanie spoczynku oraz Izabela Marecka – naczelna magazynu Prestiż. Kolejno w blokach wystąpią:

   • Kobiecy biznes- Izabela Marecka
   • Odwaga jest Kobietą- Nina Kaczmarek – prezes Kobietowo.pl
   • Mój kawałek Kobiecości – Sędzia w stanie spoczynku Anna Maria Wesołowska

   Anna Maria Wesołowska z domu Rodzoch

   Polska prawniczka, sędzia w stanie spoczynku. Osobowość telewizyjna, niezawodowa aktorka filmowa i telewizyjna. Występowała w programach Sędzia Anna Maria Wesołowska oraz Wesołowska i mediatorzy, emitowanych na antenie telewizji TVN. Orzekała w sprawach rodzinnych, cywilnych i prawie trzydzieści lat w sprawach karnych.

   Od ponad dwudziestu lat zajmuje się edukacją prawną społeczeństwa. Była społecznym doradcą Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka. Prywatnie mama dwóch dorosłych córek i babcia sześciorga wnucząt.

   Podczas Arena Kobiet vol. XI wystąpi z książką: "Nie kłóćcie się. Jak pomóc dziecku, kiedy rodzice się kłócą"

   Izabela Marecka

   Rocznik 77, zodiakalny Lew. Szczecinianka z urodzenia. Z wykształcenia polonistka, z zawodu dziennikarka, na co dzień hybryda: czyli Redaktorka Naczelna oraz wydawca Szczecińskiego Magazynu Prestiż.

   Żona dla Mikołaja, mama dla Aleksandra. Amatorsko kajtsurferka i narciarka.

   Lubi o sobie mówić, że jest kompletna. Cechy szczególne: konsekwencja i ośli upór w dążeniu do obranego celu.

   Nie ma marzeń, ma cele do realizacji, ale wie też kiedy należy odpuścić. Owca w skórze wilka.

   Pomysłodawcą projektu jest Nina Kaczmarek, która jest Trenerem Biznesu, Coachem ICF, Motywatorem zmian, Mówcą motywacyjnym i Kreatorką Kobiecych eventów. Uczestnikom swoich spotkań pomaga uwierzyć w siebie i ruszyć z miejsca. Pomimo przeciwności wie, że zawsze i wszędzie wszystko nam sprzyja, a docenienie tego, to tylko kwestia perspektywy.

   Jest Założycielką i właścicielką portalu dla Kobiet www.Kobietowo.pl, przewodniczącą Klubu Kobiet Kobietowo.pl, organizatorką największej bezpłatnej konferencji dla Kobiet – www.ArenaKobiet.pl i plebiscytu Kobiet Przedsiębiorczych – www.MagnolieBiznesu.pl
   www.kobietowo.pl
   www.arenakobiet.pl
   www.magnoliebiznesu.pl
   Klub Kobiet Kobietowo.pl

   Obecne działania Kobietowo.pl, w tym Arena Kobiet vol 11 są tworzone w kooperacji stowarzyszenia Kobietowo.pl i FRRAZ - Fundacja Reaktywacji Rzemiosła i Aktywizacji Zawodowej, reprezentowanej przez Monikę Gielar.

   Fundacja działa na rzecz promowania rzemiosła i szkolnictwa zawodowego. Zajmuje się przede wszystkim aktywizacją zawodową osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, w tym osób z niepełnosprawnościami, osób bezrobotnych, matek powracających na rynek pracy, osób o niskich kwalifikacjach i niskim wykształceniu, osób bezdomnych, poprzez doradztwo zawodowe, ustalanie indywidualnej ścieżki kariery i reintegracji, pośrednictwo pracy i organizację szkoleń zawodowych zakończonych uzyskaniem kwalifikacji zawodowych. Fundacja zatrudnia psychologów, doradców zawodowych, pedagogów, pośredników pracy oraz instruktorów zawodu. Współpracuje z jednostkami egzaminacyjnymi w zakresie organizacji egzaminów kwalifikacyjnych, w tym z Izbami Rzemieślniczymi.

   Arena Kobiet, to Flagowe Wydarzenie Kobietowo.pl, powstała z potrzeby wspierania wszystkich Kobiet, które szukają motywacji, kontaktów biznesowych, zawodowych, osobistych, czy też chcą przyjemnie, ale merytorycznie spędzić swój czas.

   Każdemu wydarzeniu, towarzyszą 3 bloki tematyczne. „Kobiecy Biznes” „Mój kawałek kobiecości” „Odwaga jest Kobietą” Prelegentkami są kobiety, które osiągnęły swoje cele i z radością opowiadają o drodze do nich.

   Na scenie Areny Kobiet gościły, tak wspaniałe Panie, jak: Daria Prochenka, Katarzyna Czyż, Agnieszka Szeremeta, Sylwia Trojanowska,  Anna Powierza. To, co je łączy, to fakt że zaczynały swoje kariery od przysłowiowego grosika, a uporem, determinacją i miłością doprowadziły do dużych osiągnięć.

   Dotychczas Arena Kobiet ugościła już ponad 4000 słuchaczek. Są to kobiety pracujące, kobiety gospodynie i kobiety biznesu. Wszystkie jesteśmy ważne! Często z tych spotkań rodzą się trwałe relacje biznesowe lub osobiste.

   Podczas Areny Kobiet, organizatorzy dbają o to, by uczestniczki wyszły dopieszczone, obdarowane wiedzą, ale i upominkami od wystawców, partnerów i sponsorów.

   Dla Uczestniczek wydarzenia Kobietowo.pl, wraz z Fundacją FRRAZ, przygotowuje moc atrakcji, stoisk, niespodzianek i konkursy z nagrodami.

   Przedsprzedaż biletów ruszyła 18.09.2023! 15.11.2023 planowana jest wykwintna kolacja w towarzystwie Prelegentek. Szczegóły na jej temat zostaną podane niebawem.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!