Social media

Kategorie

  Wyszukiwarka

  Brak wyników

  16°

  Kolory Mojego Miasta

  Kasia Małysz

  Kasia Małysz

  Kolory Mojego Miasta

  fot. P. Budziak

  CH Turzyn | al. Boh. Warszawy

  13 fotografów zaprezentuje swoje prace, których tematem przewodnim jest Szczecin i jego barwy.

  „Kolory mojego miasta” to fascynująca podróż przez pryzmat obiektywów 13 utalentowanych fotografów, którzy z wielką pasją ukazali nam piękno kolorowego Szczecina. Ich unikatowe spojrzenie na architekturę, uliczne życie i otaczającą przestrzeń przeniesie nas w świat barw, kontrastów i emocji. Ten zestaw fotografii to hołd dla wielobarwności miejskiej tkanki, przedstawionej przez artystyczne oko każdego z twórców. Przekrojowe spojrzenie na Szczecin, wypełnione światłem i życiem, zaprasza do refleksji nad tym, co sprawia, że miejsca stają się niezapomniane, uchwycone w pełni swojej kolorowej świetności. Takie migawki pozwalają każdemu stać się częścią społeczności #Thebestofszczecin, promującej wyjątkowe miejsca i ciekawych ludzi.

  Artyści biorący udział w wystawie: Przemysław Budziak, Brygida Gębka, Ewa Hryniewicz, Krzysztof Kramer, Przemysław Krzyżanowski, Daniel Letmański, Ewa Lidia, Damian Róż, Magdalena Smagalska, Aleksandra Smuga-Modelska, Łukasz Szóstak, Mateusz Szabelski, Marek Tondryk.

  Wstęp wolny.

   

  Bądź na bieżąco!

  Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!