Social media

Kategorie

  Wyszukiwarka

  Brak wyników

  16°

  Biegowe Bulwarove

  Kasia Małysz

  Kasia Małysz

  Biegowe Bulwarove

  Łasztownia, Bulwary

  Nie zwalniamy tempa i pędzimy na bulwary. Po raz szósty zapraszamy do udziału w cyklu Biegowe Bulwarove.

  Biegowe Bulwarove już na stałe wpisały się w wakacyjny kalendarz wydarzeń nad Odrą. Rekreacyjne przebieżki po szczecińskich bulwarach każdego roku przyciągają grono biegaczy, którzy lubią aktywnie spędzać czas i namawiają do tego innych. Właśnie ruszyła sprzedaż pakietów startowych na tegoroczne biegi. Przypomnijmy, Biegowe Bulwarowe to około 5 kilometrowa trasa poprowadzona prawobrzeżną stroną bulwarów, zahaczająca o Wyspę Grodzką, Bosmanat oraz zabytkowe Dźwigozaury. Start i meta biegu znajdują się na placu wieńczącym Łasztownię (pl. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy).

  Z biegami wystartujemy 22 czerwca i do końca sezonu wakacyjnego spotkamy się jeszcze trzy razy. Opłata startowa dla każdego biegu będzie wynosiła 65 zł. W momencie zakupu karnatu na wszystkie cztery edycje cena wyniesie 240 zł. Każdy zawodnik w swoim pakiecie startowym znajdzie numer z chipem do pomiaru czasu, worko-plecak oraz po przekroczeniu mety otrzyma pamiątkowy medal z żaglowcem, który w sierpniu zacumuje w Szczecinie w trakcie finału regat The Tall Ships Races. Podobnie jak w przypadku innych biegów, również na Bulwarovym będą dedykowane koszulki, których zakup w cenie 50 zł będzie możliwy do 5 czerwca.

  Biegowe Bulwarove to także Biegi Kota Umbriagi, czyli zawody dla najmłodszych, w których mogą uczestniczyć dzieci urodzone w latach 2011-2022. Maluchy będą miały do pokonania od 200 do 500 m. Dystans będzie adekwatny do przedziału wiekowego. Cena za start w jednym Biegu Kota Umbriagi wynosi 50 zł. W momencie zakupu karnetu na wszystkie 4 edycje kwota wyniesie 180 zł. Każdy, nawet najmłodszy biegacz, po przekroczeniu mety otrzyma pamiątkowy medal. Dedykowane Biegom koszulki będzie można kupić do 5 czerwca w cenie 35 zł.

  Linki do zapisów:

  Biegowe Bulwarove
  Bieg Kota Umbriagi

  Regulamin:

  Biegove Bulwarove 2024

  Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę >>>>

  Terminy biegów:

  • 22 czerwca
  • 20 lipca
  • 24 sierpnia
  • 7 września

   

      

   

  Bądź na bieżąco!

  Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!