Social media

Kategorie

  Wyszukiwarka

  Brak wyników

  22°

  24. Wielki Turniej Tenorów

  Kasia Małysz

  Kasia Małysz

  24. Wielki Turniej Tenorów

  Teatr Letni im. Heleny Majdaniec

  Wielki Turniej Tenorów to wydarzenie międzynarodowe odbywające się od przeszło dwudziestu lat. Koncert stał się muzyczną tradycją wyczekiwaną przez melomanów z całej Polski.

  Tenorzy z całego świata już po raz 24. zawalczą o względy publiczności, która przyjmie rolę jury i wybierze zwycięzcę turnieju. Każdy widz podczas głosowania nagrodzi swojego faworyta różą, a artysta, który zbierze ich najwięcej zostanie pasowany na rycerza. Letni wieczór w pięknym amfiteatrze, porywające, znane arie i pieśni neapolitańskie oraz popisowe partie w wykonaniu operowej orkiestry sprawiają, że wydarzenie to nie ma sobie równych.

  Koncert wokalnych popisów nazwą nawiązuje do tradycji dworskich zawodów. W tym roku ponownie przeżyjemy turniejową rywalizację, lecz nie na lance i piki, jak niegdyś, ale na głosy. Ta piękniejsza formuła współzawodnictwa, gromadzi co roku kilka tysięcy widzów.

  Bilety >>>>

  Bądź na bieżąco!

  Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!