Social media

Kategorie

  Wyszukiwarka

  Brak wyników

  18°

  Książnica Pomorska w Ogrodach: Spotkanie autorskie z Piotrem Jaconiem

  Kasia Małysz

  Kasia Małysz

  Książnica Pomorska w Ogrodach: Spotkanie autorskie z Piotrem Jaconiem

  Ogrody Śródmieście

  Książnica Pomorska oraz Ogrody Śródmieście zapraszają na cykl spotkań "Książnica Pomorska w Ogrodach". Pierwszym gościem cyklu będzie Piotr Jacoń, który opowie o swojej nowej książce "Wiktoria. Transpłciowość to nie wszystko".

  "Wiktoria. Transpłciowość to nie wszystko" to druga – po „My, trans” – książka dziennikarza i aktywisty Piotra Jaconia, dotycząca sytuacji osób transpłciowych. Tym razem jeszcze bardziej osobista, bo opowiadająca również historię jego rodziny.
  Tytuł ten traktuje o różnych odcieniach transpłciowości i jej codziennym obliczu. O latach po najcięższych chwilach, o marzeniach, o planach i o przeżyciach różnych osób na różnych etapach tranzycji.
  Pozycja ta jest też mocnym głosem w dyskusji na temat zmian w prawie, które powinny przywrócić godność osobom transpłciowym w Polsce oraz jednoznacznym postulatem wprowadzenia równości małżeńskiej w naszym kraju.

  Piotr Jacoń – dziennikarz , prezenter programów informacyjnych w TVN24.

  Spotkanie poprowadzi Kinga Konieczny.

  Bądź na bieżąco!

  Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!