
Młode talenty docenione. Nagrody Prezydenta Miasta trafiły do uczniów
Najzdolniejsi młodzi mieszkańcy miasta odebrali Nagrody Prezydenta Szczecina za wybitne osiągnięcia edukacyjne

Najzdolniejsi młodzi mieszkańcy miasta odebrali Nagrody Prezydenta Szczecina za wybitne osiągnięcia edukacyjne

7 maja br. w Szczecinie rozpocznie się nabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2026/2027.

Tuż po długim majowym weekendzie absolwenci szczecińskich szkół ponadpodstawowych rozpoczną zmagania z egzaminem dojrzałości.

Młodzi mieszkańcy Szczecina już po raz kolejny będą mogli wziąć sprawy w swoje ręce. Wszystko za sprawą kolejnej edycji MBO, która ruszy już w przyszłym tygodniu.

Szczecińskie szkoły po raz kolejny odniosły ogromny sukces w „Rankingu Perspektyw”.

Gmina Miasto Szczecin podpisała umowę dotyczącą nieodpłatnego przekazania sprzętu komputerowego dla szkół w ramach KPO.

Szczecińscy uczniowie wybrali swoich reprezentantów, którzy przez najbliższy rok będą dbać o ich interesy. Oto nowa Młodzieżowa Rada Miasta.

Tuż przed wakacjami, ponad 400 uczniów szczecińskich szkół otrzymało Nagrody Prezydenta Miasta za doskonałe wyniki osiągnięte w nauce w dobiegającym właśnie końca roku szkolnym.