Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   14°

   Зона саун Фабрики води чекає на вас!

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   Зона саун Фабрики води чекає на вас!

   У цьому місці можна перенестися в інший світ. Світ релаксу, відпочинку та здоров'я.

   Чи можливо об'їхати весь світ за один день? Так, і ви зможете це зробити, відпочиваючи в Аквапарку Щеціна – Фабрика води. Крім атракціонів, пов'язаних з відпочинком у воді, буде доступний один з найбільших саунаріїв в країні, з саунами з різним дизайном інтер'єру, що дозволить гостям Фабрики води буквально перенестися в далекі і екзотичні куточки світу - говорить Пьотр Зелінський, прес-секретар Фабрики води.

   Левітація та сауни для дітей

   Перший рівень - це зона wellness&spa. Тут будуть масажні кабінети, пивні ванни та хамам. Цікавинкою стане плавуча капсула. Плавання в цій капсулі подарує неймовірний досвід для всіх органів чуття. Дрейфуючи на воді, виникає відчуття левітації. Капсула дозволяє повністю відключитися від зовнішніх подразників, тому можна повністю розслабитися. Будуть також дитячі «сауни» - кубикова і кінозал, де показуватимуть фільми для найменших. По суті, обидві кімнати будуть паровими лазнями з температурою, придатною для дітей. Задум цих кімнат полягає у вихованні належної санітарної культури. Також на першому рівні знаходиться Хамам - лазня, де в кілька етапів відбуватиметься ритуал, що складається з сауни, холодного душу та масажу всього тіла. Для наших гостей також будуть доступні масажні кабінети та пивні лазні.

   Сауна під зоряним небом

   Починаючи з другого рівня починається справжній саунарій, який, звичайно, буде «безтекстильною» зоною. Центральною зоною є зал сауни, який дозволяє розслабитися і отримати вільний доступ до кожної з розташованих тут кімнат сауни. Цікаво, що над залом встановлено світловий люк з ETFE-мембрани, який регулює доступ тепла і сонячного світла в приміщення. До речі, це дозволяє приймати сонячні ванни. На другому рівні аромат свіжомеленої кави, що витає в повітрі, запросить вас відвідати гавайську сауну. Морська сауна, в якій форма лавок повторює корпус корабля, перенесе вас під зоряне морське небо. Звукові та візуальні ефекти, що імітують перебування біля підніжжя вулкану, ми відчуємо у вулканічній сауні. На другому рівні також розташовані царська ванна, кальдарій, сауна орігамі, соляна кімната, а також барний басейн і невеликий охолоджувальний басейн.

   Ритуальні дійства пустельної сауни

   На третій рівень можна потрапити сходами або ліфтом, який з'єднує всі рівні сауни. Тут ви знайдете сауну «Райський острів», трав'яні та трояндові ванни з ароматом ефірних олій, що витають у повітрі, а також слов'янську лазню. Відвідувачі також можуть скористатися стежкою Кнайпа, кімнатою відпочинку та сніговим гротом або камінною сауною. Третій рівень саунарію складається насамперед з двох великих ритуальних саун. У замковій сауні відмінною рисою інтер'єру є оздоблення стін і стелі цегляною плиткою з характерним перехресним ребристим склепінням. У сауні-пустелі, навпаки, кам'янка розташована по центру посередині приміщення. Вона оточена лавками, що за формою нагадують хвилясті лінії пустельних дюн. Саме тут ви зможете стати свідком дивовижних ритуальних дійств.

   Зона сауни доповнюється зоною відпочинку під відкритим небом. Це так звана тераса сауни з шезлонгами та гідромасажними ваннами, а також великим охолоджувальним басейном, до якого можна потрапити безпосередньо з пустельної сауни.

   У вихідні дні відкриття, яке розпочнеться 1 червня, ми підготували для вас багато інших розваг. Анімація, шоу, ігри та розваги будуть доступні як всередині, так і ззовні Фабрики води, і не дадуть вам занудьгувати. Нагадуємо, що з нагоди Дня захисту дітей наймолодші відвідувачі віком до 14 років зможуть насолоджуватися атракціонами безкоштовно.

   З повною програмою атракціонів можна буде ознайомитися незабаром на нашому сайті fabrykawody.eu

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!