Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   20°

   Зі Щеціна до Колбасково велосипедом BikeS

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   Зі Щеціна до Колбасково велосипедом BikeS

   Pora łapać wiatr w żagle i ruszać ku żeglarskiej przygodzie. Centrum Żeglarskie 6 maja zainauguruje sezon żeglarski 2023. Na gości czekają m.in. rejsy po Jeziorze Dąbie jachtami Dar Szczecina i Zryw.

   Sezon w Centrum Żeglarskim oficjalnie otworzy uroczyste podniesieniem bandery w sobotę 6 maja br. o godz. 12:00. Wcześniej zaplanowano występ artystyczny dzieci z przedszkola „Żagielek”.  Wśród atrakcji czekających na gości są m.in. Szczecin International Canoe Polo Tournament, czyli widowiskowy turniej kajak polo i eliminacje do Mistrzostw Polski F5E, czyli zmagania zdalnie sterowanych modeli żaglowych.

   To nie jedyne atrakcje przygotowane przez Centrum Żeglarskie. Tego dnia odbędą się także rejsy po Jeziorze Dąbie jachtami Dar Szczecina i Zryw (rejsy są bezpłatne, zapisy na nie na miejscu).

   Wszyscy chętni będą mogli zobaczyć także prezentacje żeglowania na Optymiście i Windsurfingu, a po wszystkich atrakcjach chwilę wytchnienia złapać będzie można przy ognisku. Start sezonu połączony jest z dniem otwartym Centrum. Wstęp na imprezę jest wolny.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!