Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   24°

   Вручення Міжнародної нагороди з вітрильного спорту у Щеціні

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   Вручення Міжнародної нагороди з вітрильного спорту у Щеціні

   Оголошено чергових лауреатів Щецінської міжнародної вітрильної нагороди. До почесної групи додалося ще дев'ять нагород.

   Це вже 8-й раз, коли вручається Міжнародна нагорода з вітрильного спорту у Щеціні. За ці роки було вручено понад 60 нагород, в тому числі нагороду імені Людомира Мончки, яку отримали капітани Войцех Якобсон, Генрик Відера, Мацей Кржептовський, Єжи Анджей Кнабе, Єжи Радомський, Єжи Швох та Зигмунт Ковальський.

   - Ми зустрічаємося вже увосьме, і мені дуже приємно бачити так багато представників вітрильного світу. Я хотів би привітати всіх номінантів та лауреатів, - сказав Пьотр Кшистек, мер Щеціна, під час суботньої урочистої церемонії. - Щецін природно пов'язаний з вітрильним спортом та його історією. Ми маємо свої досягнення, і не лише у змаганнях з вітрильного спорту, які представляє присутня тут Агнєшка Скшипулець. Мені дуже приємно, що спортивна робота, яку ми проводимо в Щеціні, приносить свої плоди. У нас також є команда людей з інвалідністю, якою опікується доктор Марек Лікендорф, що дає можливість людям з обмеженими можливостями спробувати себе у вітрильному спорті. Ми проводимо багато регат, заходів та круїзів. Попереду нас чекає дуже морський рік, адже ми знову прийматимемо найбільші у світі вітрильники - фінал регати Tall Ships Races. Все це буде доповнено модернізацією нещодавно відновлених набережних та поверненням їхнього репрезентативного характеру. Ми діємо та інвестуємо у розвиток вітрильної спільноти Щеціна.

   Нагороди були вручені у дев'яти категоріях. З 71 номінації Капітула обрала 27, серед яких і були визначені переможці. Лауреати отримали пам'ятні дипломи та пам'ятні статуетки. Крім того, лауреат премії імені капітана Людомира Мончки отримав чек на 10 000 злотих, "атрибути" Людомира Мончки (пляшку чилійського червоного вина, часник і мате). Ось переможці:

   Моряк року

   Агнєшка Скшипулек-Шота

   За перемогу на чемпіонаті Польщі з вітрильного спорту серед жінок у Сопоті та перемогу на чемпіонаті Європи в класі 505 у Кібероні, Франція, в парі з Хольгером Джессом, а також за дуже хороші старти в національних та міжнародних регатах під прапорами Яхт-клубу Щеціна.

   Круїз року нагорода імені Вишака 

   Круїз до Гренландії, на борту Wild Thyme, капітан Пьотр Марас

   За організацію та проведення арктичного круїзу на яхті Wild Thyme  до Гренландії з заходами в порти Данії, Норвегії та Ісландії разом з групою капітанів і моряків Щецінського яхт-клубу.

   Під час плавання моряки перетнули Північне полярне коло і прибули вище 71-го градуса північної широти.

   Нагорода "Чемпіон року в регаті" імені  капітана Казімєжа Куби Яворського

   Якуб Гузлецький

   За дуже хороший вітрильний сезон у 2023 році та численні регатні успіхи в юніорському класі IQ FOIL, в тому числі четверте місце на чемпіонаті Європи, восьме місце на чемпіонаті світу, третє місце на чемпіонаті Польщі в спринті, друге місце на чемпіонаті Польщі на довгій дистанції та третє місце в Кубку Польської вітрильної асоціації.

   Популяризатор вітрильного спорту нагорода імені капітана Казімєжа Хаски

   Катажина Вольнік-Сайна

   За популяризацію польського вітрильного спорту на радіо, в тому числі в програмі "Радіошкола під вітрилами" та організацію низки зустрічей з відомими яхтсменами в рамках проекту " Żaglonauci".     

   Вітрильний захід

   Чемпіонат світу з вітрильного спорту ILCA6 серед юніорів та дорослих

   За організацію Чемпіонату світу ILCA6 серед юніорів та дорослих у Дзівнові та популяризацію польського та міжнародного вітрильного спорту на найвищому рівні.

   Нагорода кота Умбріаги

   Стефан Гешке

   Талановитому юному регатному яхтсмену, який виступає в класі "Оптиміст B" та його регатні успіхи - третє місце в чемпіонаті Польської асоціації класу "Оптиміст" у віці до 11 років, дев'яте місце в рейтингу Кубка Польщі PSKO 2023 та перше місце в групі хлопців у Міжвоєводському молодіжному чемпіонаті.

   Нагорода "Тренер року" імені Теодора Чарнецького 

   Роберт Силюк

   За видатні досягнення у підготовці прихильників регатного вітрильного спорту та їх успішні старти в Чемпіонаті Польщі в класі Лазерний стандарт, Чемпіонаті Польщі серед юніорів, Чемпіонаті Польщі в класі Матч, Вітрильний екстра-клас та інших регатах у вітрильному сезоні 2023 року, в тому числі: за перше місце Тадеуша Куб'яка в Чемпіонаті Польщі в класі Лазерний стандарт ILCA 7 та перші місця Філіпа Яросевича в Молодіжному Чемпіонаті Польщі та Чемпіонаті Польщі серед юніорів.

   Спеціальна нагорода у вітрильному спорті

   Експедиція Baltic 100

   Командор Пьотр Овчарський та його екіпаж - за подорож на каное вздовж польського морського узбережжя на честь 100-річчя незалежності Польщі, між Свіноуйсьце та Криницею Морською, подолавши відстань 480 кілометрів по Балтійському морю за 19 днів.   

   Нагорода імені капітана Людомира Мончки

   Мирослав Левінський  

   За вірність ідеї вільного плавання по морях і океанах у пошуках дружби і незвіданих земель. За значні досягнення як моряка, в тому числі за керівництво яхтою "Улісс" у навколосвітній подорожі у 2010-2014 роках, плавання слідами Владислава Вагнера, а також за те, що показав молодим студентам-вітрильникам шлях за горизонт, до великої води.

   Суботній гала-вечір також став нагодою для інтеграції вітрильної спільноти.

   - Серед гостей були моряки, члени клубів, люди, пов'язані з морською індустрією, представники приватних і державних підприємств, а також представники органів місцевого самоврядування", - розповідає Целіна Волош, прес-секретар Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!