Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Водний світ, якому заздрять інші міста

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   Водний світ, якому заздрять інші міста

   Вам не обов'язково покидати Щецін, щоб помилуватися чудовою, дикою природою і організувати зустріч з сім'єю або друзями серед справді казкових пейзажів. Досить взяти напрокат човен, каяк або інший водний транспорт і відправитися в чудові місцини, розташовані в наших водах.

   У Щеціні ми маємо сім локацій для відпочинку на воді. До кожної можна пришвартуватися на яхті або іншому плавучому транспорті. У кожному з цих місць ви знайдете навіси, лавочки, місце для приготування барбекю та туалет. Звичайно, є урни для сміття, які принаймні раз на тиждень спорожняють працівники Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. Як і переносні туалети, де вкладиші міняють раз на тиждень.

   Перебування в такому куточку - не єдина розвага. Щоб дістатися до нього, потрібно пропливти, спочатку по всіх наших набережних, потім серед незайманої людьми красивої природи. Далі ви попливете повз заповідник для орлана-білохвоста, і треба, мабуть, щоб справді дуже не пощастило якщо ви не побачите цих гідних уваги птахів, які сидять на деревах і роззираються навкруги. Ви також пропливатимете серед тисяч качок. Вас супроводжуватимуть чаплі, в тому числі рідкісні білі особини.

   - Іноземні орнітологи регулярно приїжджають до Щеціна, щоб із затамованим подихом помилуватися всіма цими зразками, - переконує Анджей Кус, прес-секретар компанії Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. – Щасливчики також можуть побачити, як лосі перепливають від берега до берега. У воді можна помітити величезні роги тварин, що перепливають річку. Це лише деякі з багатьох природних цікавинок нашого міста.

   Водні локації розташовані в таких місцях:

   - Видрнік (Канал Венжа (Змії) – розташована в районі каналу Видрнік, у південній частині острова Радолін. Причал призначений для швартування 5 вітрильних або моторних яхт і 5 рибальських човнів або байдарок.

   - Глембя - розташована на річці Свєнта, у південній частині острова Дембіна. Причал призначений для швартування 5 вітрильних або моторних яхт і 5 рибальських човнів або байдарок.

   - Квадрат - невелика протока, ймовірно, створена в добу середньовіччя між островами Радолін і Дембіна. Під час Другої світової війни Німеччина, ховаючись від союзників, виробляла там підводні човни U-boot.  Територія реалізації проекту розташована в районі річки Свєнта, у південній частині острова Дембіна. Причал призначений для швартування 5 вітрильних або моторних яхт і 10 рибальських човнів або байдарок.

   - Орли - знаходиться в районі, де річка Свєнта впадає в озеро Домбє, у північній частині острова Дембінка. Причал призначений для швартування 5 вітрильних або моторних яхт і 5 рибальських човнів або байдарок.

   - Єзьорна - знаходиться в районі Садлінських Ленгів в районі вул. Єзьорна, приблизно 200 м від гирла, де впадає потік Челщонца в озеро Домбє. Призначена як для каноїстів, так і для користувачів велосипедних і роликових доріжок. Тут можуть причалити 4 каное.

   - Плонська кемпа - розташована в прибережній частині мису Плонська кемпа. Недоступна зі сторони суші. Призначена для користувачів невеликих суден - в основному для веслування на каное. Елементи обладнання локації: причальний майданчик перпендикулярно до течії води, накритий столик із сидіннями, інформаційне табло, меморіальна дошка, навігаційно-інформаційні знаки, трап для спуску на воду, до нього можуть швартуватися 8 байдарок.

   - Садлінські Ленгі - розташована в прибережній частині озера Домбє, крайня північна точка локації Садлінські Ленгі. Недоступна з боку суші. Призначена для користувачів дуже малих човнів - каноє. Елементи обладнання локації: причальний майданчик перпендикулярно до течії води, майданчик для доступу, майданчик для відпочинку, накритий столик із сидіннями, інформаційне табло, меморіальна дошка, навігаційно-інформаційні покажчики, сходи спуску до води. Локація призначена для швартування до 8 байдарок.

   - Тшебуські Ленгі - розташована в північній частині району Садлінські Ленгі, поблизу адміністративного кордону міста Щецін з гміною Голенюв. Призначена як для каноїстів, так і для користувачів велосипедних і роликових доріжок. Тут можна пришвартувати 8 байдарок.

   - Челщонца - знаходиться на території Садлінські Ленгі в районі протипаводкового валу, приблизно 200 м на північ від гирла, де впадає потік Челщонца в озеро Домбє. Локація призначена як для каноїстів, так і для користувачів велодоріжок. Тут можна пришвартувати 8 байдарок.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!