Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   17°

   Скандинавські дні 2024 вже незабаром

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   Скандинавські дні 2024 вже незабаром

   Скандинавські дні 2024 вже незабаром

   Актуальні теми, бізнес, освіта, стиль життя. Попереду два дні бесід, зустрічей та майстер-класів - Скандинавські дні. Подія, яка вже десять років розвиває Щецін.

    - Ми є чудовим портом та логістичним центром для наших північних сусідів. Близькість Щеціна цінують не лише туристи, але й підприємці, адже тут працює понад 170 компаній зі скандинавським капіталом. Насправді, найкращим підтвердженням ключової ролі нашого міста є нещодавній візит самого короля Данії, - наголошує Пьотр Кшистек, мер Щеціна.

   Співпраця Щеціна зі скандинавськими країнами триває вже багато років і стає дедалі тіснішою. Відкритість до інновацій та розвитку, а також усвідомлення важливості екології у повсякденному житті є спільними рисами обох партнерів. Тому Щецін є природним середовищем для проведення Скандинавських днів.

   Тема десятого видання заходу звучить так: «Штучний інтелект та освіта майбутнього - між технологіями та соціальною відповідальністю», тому під час Скандинавських днів не бракуватиме міркувань та прикладів того, як технології впливають на промисловість та її різні сектори, які переваги та виклики приносить впровадження штучного інтелекту в бізнес-процеси та як освіта може адаптуватися до нових вимог ринку праці. Розглядатимуться  також теми, присвячені діловій етиці, захисту даних та рівності.

   Супровідні заходи включають численні культурні івенти, велопробіг, барвистий парад вулицями міста та Скандинавський пікнік. Це чудова нагода розважитися та відпочити на свіжому повітрі в стилі "хюґе", а також познайомитися з культурою північних країн в атмосфері взаємної поваги та взаєморозуміння.

   10-ті Скандинавські дні відбудуться 9-10 травня цього року в «Технопарку Померанія» в Щеціні. Партнерами заходу є Скандинавсько-польська торгова палата (SPCC) та Щецінське управління водопровідно-каналізаційного господарства.

   Більше інформації на: ds.szczecin.eu

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!