Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Щецінський "Стілець для людей похилого віку"

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   Щецінський "Стілець для людей похилого віку"

   Здавалося б, невеликий жест може мати велике значення. Саме тому в Щеціні розпочинається пілотна реалізація проєкту "Стілець для людей похилого віку", який має на меті зробити міський простір доступним для відпочинку людей похилого віку.

   Захід спрямований на людей похилого віку в Щеціні, особливо на тих, хто потребує хвилинного відпочинку. Основна мета ініціативи - сприяти позитивному ставленню до людей похилого віку та зробити суспільство більш чутливим до їхніх потреб. Завдяки співпраці між містом та окремими компаніями та установами, люди похилого віку зможуть скористатися спеціально підготовленими для них місцями відпочинку.

   - Інтеграція поколінь є ключовим питанням перед обличчям демографічних викликів, пов'язаних зі старінням населення. Знайомство та розуміння один одного дозволить створити місто, приязне до всіх поколінь, - говорить Беата Бугайська, директор Департаменту соціальних справ мерії Щеціна та уповноважена мера з питань рівності міста Щеціна. - Проєкт "Стілець для людей похилого віку" - це ще одна ініціатива міста, що реалізується в рамках освіти між поколіннями в Щеціні.

   Важливо, що проєкт також сприяє активній участі людей похилого віку в суспільному житті, розвиває солідарність поколінь і відповідає ідеї ВООЗ "Міста, приязні до людей похилого віку". Ініціатива "Стілець для людей похилого віку" відкрита для будь-якої установи Щеціна, як у державному, так і в приватному секторі.

   - Ми заохочуємо до участі в кампанії, зокрема, навчальні заклади, заклади культури, громадські центри, заклади догляду та освіти, центри підтримки, підприємців та неурядові організації, які матимуть можливість показати, що вони добре ставляться до людей похилого віку, - повідомляє Беата Бугайська.

   Компанії та установи, зацікавлені в приєднанні до програми, повинні заповнити декларацію про приєднання до проєкту, доступну на веб-сайті Щецінського центру для людей похилого віку (http://seniorszczecin.pl/dla-organizacji-senioralnych/#Krzeselkodlaseniora), а потім зібрати спеціально підготовлені маркування для позначення місця відпочинку літніх людей.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!