Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   21°

   Прогулянка пивним маршрутом

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   Прогулянка пивним маршрутом

   Такі прогулянки дуже популярні. Не дивно, погода хороша, можна дізнатися багато цікавих фактів про «пивну історію Щеціна», і навіть скуштувати місцеві фірмові напої з хмелю. Попереду черговий випуск пивних прогулянок Щеціном.

   Заплановано дати таких прогулянок. Перша відбудеться 14 липня. Наступні 18 і 25 серпня. Чи варто прогулятися? Звичайно. Під час цих прогулянок ви дізнаєтесь багато дивовижних речей, пов’язаних із Щеціном, наприклад, чому в нашій країні відбулося пивне повстання або чи міфологічний гриф походить з місцевості, де виготовляли пиво. Це лише часточка тих цікавих фактів, про які розповість екскурсовод Томаш Вєчорек.

   Огляд визначних пам'яток - це не єдина розвага. Прогулянка включатиме дегустацію місцевих фірмових страв із хмелю, а також легенди, пов’язані зі Щеціном, містом, сповненим захоплюючих історій про пиво... Прогулянка розпочнеться о 17:00 біля Туристично-інформаційного центру на проспекті Квятова до площі Жовнежа, 20. Її вартість становить 77 злотих. За цією ціною учасники отримають унікальний келих для дегустації Beer Trail Szczecin та можливість покуштувати пиво у двох пивоварнях. Участь у прогулянці буде можлива після пред’явлення паперового квитка або в електронному вигляді.

   Квитки можна придбати онлайн на www.accredi.pl/pivnyszczecin або в Центрі туристичної інформації в скляному павільйоні на проспекті Квятова за адресою пл. Жовнежа Польського 20, тел.: +48 91 434 04 40,

   електронна адреса: cit@zstw.szczecin.pl

   Прогулянки проводяться кількома мовами

   Цього року Щецінські міські прогулянки – це серія екскурсій під керівництвом гідів аж 4 мовами!

   У рамках Трнаскордонних міських прогулянок, як і в минулі роки, ми гуляємо одночасно з польським та німецькомовним гідом, і можемо обирати з посеред багатьох цікавих тем прогулянок – щосуботи інші! Календар прогулянок можна знайти на сайті Visit Szczecin (тут)

   Польсько-німецькі прогулянки

   - Коли? Субота (від травня до кінця вересня), год. 11:00 ранку

   - Початкова точка: різна залежно від прогулянки, перевірте тут

   - Ціна: 20 злотих / особа (включаючи всі вхідні квитки)

   - Кількість учасників обмежена

   - Квитки на наступні прогулянки можна придбати на сайті https://www.accredi.pl/visitszczecin або в Центрі туристичної інформації (Площа Жовнежа, 20), тел.: +48 91 434 04 40, e-mail: cit@zstw.szczecin.pl  Продаж квитків на пізніші дати розпочнемо ближче до дати прогулянки.

    

   Англійські прогулянки - Szczecin in a nutshell

    

   - Коли? Щосуботи з 11 червня по 27 серпня о 12:00

   - Початкова точка: Туристичний інформаційний центр, Площа Жовнежа, 20

   - Вартість: 20 злотих / особа

   - Квитки можна придбати на сайті https://www.accredi.pl/citywalks або в Центрі туристичної інформації (Площа Жовнежа, 20), тел.: +48 91 434 04 40, електронна пошта: cit@zstw.szczecin.pl

    

   Українські прогулянки - Щецін в двох словах

   - Коли? Неділя 19 червня, 17 липня, 21 серпня, 18 вересня о 12:00

   - Початкова точка: Туристичний інформаційний центр, Площа Жовнежа, 20

   - Для участі потрібен безкоштовний квиток, доступний на сайті http://www.accredi.pl/szczecinUA або в стаціонарі в Центрі туристичної інформації (Площа Жовнежа, 20), тел.: +48 91 434 04 40, електронна пошта: cit@zstw.szczecin.pl

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!