Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   15°

   Проблема куріння на автобусних зупинках повернулася. Щецінська муніципальна поліція нагадує

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   Проблема куріння на автобусних зупинках повернулася. Щецінська муніципальна поліція нагадує

   Przypominamy, do 5 maja szczecińskie organizacje pozarządowe mogą zgłaszać chęć udziału w Pikniku Pasji, który odbędzie się już 28 maja w ogrodzie INKU.

   Przed nami XVI Tydzień Inicjatyw Pozarządowych, a wraz z nim wielkie świętowanie szczecińskich organizacji pozarządowych, czyli Piknik Pasji, który w tym roku odbędzie się 28 maja w ogrodzie INKU Inkubatora Sektorów Kreatywnych oraz Północnej Izby Gospodarczej.

   Piknik Pasji będzie doskonałą okazją do zaprezentowania i promocji działalności lokalnych organizacji pozarządowych, nawiązania nowych znajomości, czy współpracy i wymiany dobrych praktyk.

   W programie nie zabraknie inspirujących i kreatywnych spotkań, konkursu z nagrodami za „Najpiękniejszą prezentację” NGO, strefy z zabawami dla dzieci, koncertów i wielu innych atrakcji. Udział w wydarzeniu jest darmowy, a jego celem jest umożliwienie spotkania wszystkim, którzy pracują dla dobra naszej społeczności.

   Zgłoszenia na piknik są przyjmowane do 5 maja 2023 roku. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod linkiem: https://tiny.pl/w6w53. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, o udziale prezentowanych organizacji zdecyduje kolejność zgłoszeń. Organizatorzy skontaktują się z organizacją w celu potwierdzenia udziału w pikniku.

   Więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach dostępnych na stronie ngo-szczecin.pl oraz Facebooku.

   ORGANIZATORZY: Gmina Miasto Szczecin, Towarzystwo Wspierania Inicjatyw Kulturalno-Społecznych TWIKS, Fundacja Sektor 3, Stowarzyszenie Media Dizajn.

   Zgłoszenia - kontakt: Magda Roman, tel. 91 424 04 64, mroman@mediadizajn.pl

   PARTNERZY: Północna Izba Gospodarcza, INKU, Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3, Centrum Seniora w Szczecinie.

    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!