Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Проблема куріння на автобусних зупинках повернулася. Щецінська муніципальна поліція нагадує

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   Проблема куріння на автобусних зупинках повернулася. Щецінська муніципальна поліція нагадує

   Przypominamy, do 5 maja szczecińskie organizacje pozarządowe mogą zgłaszać chęć udziału w Pikniku Pasji, który odbędzie się już 28 maja w ogrodzie INKU.

   Przed nami XVI Tydzień Inicjatyw Pozarządowych, a wraz z nim wielkie świętowanie szczecińskich organizacji pozarządowych, czyli Piknik Pasji, który w tym roku odbędzie się 28 maja w ogrodzie INKU Inkubatora Sektorów Kreatywnych oraz Północnej Izby Gospodarczej.

   Piknik Pasji będzie doskonałą okazją do zaprezentowania i promocji działalności lokalnych organizacji pozarządowych, nawiązania nowych znajomości, czy współpracy i wymiany dobrych praktyk.

   W programie nie zabraknie inspirujących i kreatywnych spotkań, konkursu z nagrodami za „Najpiękniejszą prezentację” NGO, strefy z zabawami dla dzieci, koncertów i wielu innych atrakcji. Udział w wydarzeniu jest darmowy, a jego celem jest umożliwienie spotkania wszystkim, którzy pracują dla dobra naszej społeczności.

   Zgłoszenia na piknik są przyjmowane do 5 maja 2023 roku. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod linkiem: https://tiny.pl/w6w53. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, o udziale prezentowanych organizacji zdecyduje kolejność zgłoszeń. Organizatorzy skontaktują się z organizacją w celu potwierdzenia udziału w pikniku.

   Więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach dostępnych na stronie ngo-szczecin.pl oraz Facebooku.

   ORGANIZATORZY: Gmina Miasto Szczecin, Towarzystwo Wspierania Inicjatyw Kulturalno-Społecznych TWIKS, Fundacja Sektor 3, Stowarzyszenie Media Dizajn.

   Zgłoszenia - kontakt: Magda Roman, tel. 91 424 04 64, mroman@mediadizajn.pl

   PARTNERZY: Północna Izba Gospodarcza, INKU, Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3, Centrum Seniora w Szczecinie.

    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!